o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
VDB
|

Żona "Trybsona" zaatakowała rywala swojego męża. Doszło do awantury

29
Podziel się

Co-main event gali FEN 31 pomiędzy Pawłem Trybałą a Łukaszem Borowskim miała duży ciężar emocjonalny już od ceremonii ważenia. Doszło do szarpaniny. W pojedynku zwyciężył "Trybson", który niemalże urwał ucho swojemu rywalowi. Natomiast Borowski schodząc z ciężką kontuzją musiał jeszcze zmierzyć się ze wściekłą "Elizką", która go zwyzywała.

Żona "Trybsona" zaatakowała rywala swojego męża. Doszło do awantury
Eliza Trybała (Instagram.com)
bDzMBFhh

Starcie pomiędzy Pawłem Trybałą a Łukaszem Borowskim spełniła oczekiwania kibiców. Zawodnicy od pierwszego gongu rzucili się do walki i widać było tę "złą krew" pomiędzy nimi. Postawienie na tak intensywne tempo oraz przede wszystkim na ofensywny styl walki spowodowało, że ten pojedynek nie mógł długo trwać. Tak też się stało.

Co prawda zawodnicy wyszli jeszcze do drugiej rundy, jednak ta została szybko przerwana. Wszystko za sprawą ciężkiej kontuzji Borowskiego. Popularny "Trybson" naderwał ucho rywalowi i ten nie był już w stanie kontynuować walki. To jednak było pierwsze starcie, z którym zmierzył się Borowski, jak i jego cały team.

bDzMBFhj

Druga część starcia odbyła się za kulisami. Tam na rywala "Trybsona" rzuciła się jego żona. Powodem tak ostrej reakcji partnerki gwiazdora "Warsaw Shore" było żądanie rewanżu przez przegranego. Wyraźnie zirytowana "Elizka" kierowała wobec oponenta swojego męża wiele obelg, w tym wiele niecenzuralnych.

Zobacz także: AWANTURA ELIZY TRYBAŁY ZE SZTABEM BOROWSKIEGO!!!
Jesteś tylko małym szczekającym pieskiem - tak brzmiała najłagodniejsza z obelg "Elizki" skierowana do Łukasza Borowskiego.
bDzMBFhp

Wiele wskazuje, że pojedynek Pawła Trybały i Łukasza Borowskiego na FEN 31 to dopiero początek wielkiego konfliktu. W sieci nie brakuje już opinii, że w momencie kiedy Borowski tylko wyleczy kontuzję to "Trybson" powinien zgodzić się na rewanż. Wszystko za sprawą tego, iż zdaniem kibiców to zwycięstwo było spowodowane wyłącznie niedyspozycją rywala.

Zobacz także: To ten człowiek powalił rywala Trybsona. Czeka na ofertę walki!
bDzMBFhK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
on 44
2 miesiące temu
zero klasy .....nawet jak ma racje to jej słownictwo wszystko mówi
Nie ma
2 miesiące temu
co zazdrościć takiej żony. Ja bym za taką się wstydził
Elizka
2 miesiące temu
Dno
bDzMBFhL
sponsor
2 miesiące temu
słoma z butów. Tak to jest, człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy i nie mówię tu o pochodzeniu człowieka a o kulturze osobistej.
Hahaha
2 miesiące temu
no cóż nic dziwnego, że na ulicach dym skoro na tym poziomie wszystko teraz się odbywa, pani może ładna ale po intelektualnej prezentacji takiej by się odechciało : )
Najnowsze komentarze (29)
gość
2 miesiące temu
,,INTELEKTUALISTKA". SZYBKO, KRÓTKO I NA TEMAT .
Jerry
2 miesiące temu
Pato Eliza a Trybson już był prawie zamroczony gdyby sędzia nie skończył z powodu ucha jeszcze dwa strzały i była by gleba.Borowski wisi mi i powiewa ale pisze obiektywnie!
eliot_ness
2 miesiące temu
na takiej gali to jest zrozumiałe, ale ten sam poziom i jakość widzę w polskim sejmie, pytanie czy sejm upadł tak nisko, czy gale zaszły tak wysoko?
ktis
2 miesiące temu
Oooo oooo ooo oooo ooo bogate ma słownictwo. Oooooo
masakra
2 miesiące temu
W obecnych czasach plastik jest PASE
Aha
2 miesiące temu
Nie wiem o co Wam chodzi, no przecież większość dzisiaj oczekuje wulgarnych kobiet z rynsztokowym słownictwem. To nie Elizka tylko Julka
ptok
2 miesiące temu
rozumiem chlopakow robia szoł pod publike, ale Pani Eliza to jakas porazka, zero klasy, Wstyd Wstyd
jkk
2 miesiące temu
Powinien wymienić TO TO na nowszy model
bDzMBFhD
Vegas
2 miesiące temu
Ale pogoniła, jakość artykułu adekwatna do jej zachowania
ehhh
2 miesiące temu
żeby jeszcze ładna była
trrt
2 miesiące temu
Ile u was kosztuje reklama kobiet?
heh
2 miesiące temu
Kiedy wasi redaktirzy opanują polską odmianę? "Starcie pomiędzy Pawłem Trybałą a Łukaszem Borowskim spełniła oczekiwania kibiców"
rebi
2 miesiące temu
no zobaczcie język kloszrda, wygląd 60 letniej sprzątaczki gochy rozenek i do tego uposledzenie w stopniu głebkim
Jerry
2 miesiące temu
Ani to ładne ani madre
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić