LAK| 

Został zwolniony z KSW po klęsce w Fame MMA. Ma nową robotę

15

Sporo dzieje się w karierze Marcina Wrzoska, którego sporo kosztowała porażka z "Don Kasjo" na Fame MMA. Stracił m.in. robotę w KSW, ale okazuje się, że już zgłosiła się po niego nowa organizacja.

Został zwolniony z KSW po klęsce w Fame MMA. Ma nową robotę
Na zdjęciu: Marcin Wrzosek / foto: Marcin Cajdler

W grudniu Marcin Wrzosek najpierw przegrał na gali Fame MMA z Kasjuszem Życińskim, później media społecznościowe obiegły zakulisowe nagrania, na których widać, jak zaatakował kibica, starł się także z "Don Kasjo", a na koniec został zwolniony z KSW.

Chwilowo dla Wrzoska w KSW miejsca nie ma i tylko od niego zależy, czy ta sytuacja będzie przejściowa, czy permanentna. Mi tylko pozostaje obserwować - przekazał za pośrednictwem Instagrama Maciej Kawulski, szef KSW.

Już wtedy pojawiały się informacje, że "Polish Zombie" dostał ofertę od organizacji FEN, ale chciałby ponownie zawalczyć dla FAME MMA. Chętnie zmierzy się z Piotrem Szeligą. Według byłego mistrza KSW, "Szeli" niestety odmówił jednak takiego starcia.

Ma nową robotę

Wrzosek długo bez pracy nie pozostawał. 34-latek podpisał kontrakt z organizacją Wotore (walki na gołe pięści), o czym właśnie poinformowano w mediach społecznościowych. Były mistrz KSW wystąpi już na najbliższej gali.

Marcin Wrzosek to jeden z najpopularniejszych w Polsce zawodników MMA. W latach 2016 - 2017 międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej. Półfinalista reality show The Ultimate Fighter - był w teamie Conora McGregora. Walczył między innymi w Cage Warriors, FEN, KSW i UFC - napisano w komunikacie.

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się gala Wotore 5.

Zobacz także: Miał zawał serca na boisku! Wrócił do gry (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić