Zrobił wielkie oczy i ujawnił marzenie. Piękny cel słynnego sportowca

1

W październiku 2023 roku Piotr Lisek po raz drugi został ojcem. Tym samym lekkoatleta wraz ze swoją żoną Aleksandrą zajmują się wychowaniem. Mimo to 31-latek wciąż kontynuuje karierę, przez co wraz z partnerką pojawił się na Gali Mistrzów Sportu. Przy okazji rozmowy z TVP Sport pokazał, co znaczy dla niego rodzina.

Zrobił wielkie oczy i ujawnił marzenie. Piękny cel słynnego sportowca
Na zdjęciu: Piotr Lisek (WP, Paweł Piotrowski)

Piotr Lisek specjalizuje się w skoku o tyczce. To właśnie w tej lekkoatletycznej dyscyplinie świętował sukcesu, czyli medale mistrzostw świata czy Europy, zarówno na zewnątrz, jak i w hali.

Rekordzista Polski spróbował również swoich sił w sportach walki, a konkretnie we freakfigtach. Wziął udział w gali Fame MMA, gdzie pokonał Dariusza "Daro Lwa" Kaźmierczuka.

Teraz Lisek skupia się na przygotowaniach do imprez w 2024 roku. Chce pojawić się na halowych mistrzostwach świata w Glasgow, mistrzostwach Europy w Rzymie, a oprócz tego oczywiście na igrzyskach olimpijskich w Paryżu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Zobacz, skąd "wrzuciła" nagranie

Nie wszystko jednak jest zależne od niego. W październiku 2023 roku Lisek po raz drugi został ojcem, więc jego żona Aleksandra w czasie jego nieobecności musi opiekować się zarówno 4-letnią córką, jak i prawie trzymiesięcznym synem. Jego występy na wielkich imprezach są uzależnione od samopoczucia partnerki.

Szczególnie, że Lisek jest bardzo rodzinną osobą, co potwierdził w ostatnim czasie. Pojawił się bowiem na Gali Mistrzów Sportu przy okazji 89. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego", a tam odpowiedział na szybkie pytania od TVP Sport. Dzięki temu poznaliśmy jego największe sportowe marzenie, które pokazuje życiowe wartości.

- Być dobrym ojcem - brzmiała odpowiedź lekkoatlety, który zrobił do niej wielkie oczy.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić