Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Doniesienia o iPhone 8. Użytkowników czeka wielka zmiana w kolorystyce

28

Już niedługo Apple ma pokazać nowy model swojego smartfona. Jednak już teraz do sieci wyciekły zdjęcia, które pokazują, że gigant z Cupertino przygotował dla użytkowników dość ciekawą zmianę.

Doniesienia o iPhone 8. Użytkowników czeka wielka zmiana w kolorystyce
(Youtube.com)

Zmiany widać na zdjęciu drobnego szczegółu. Benjamin Geskin, słynący z kilku trafionych "przecieków" pokazał na Twitterze element mocowania karty SIM w nowych iPhonach. To o tyle ważna część, że jest lakierowana w takim samym kolorze co cały smartfon Apple.

Apple poszerzy ofertę kolorystyczną. Jeśli doniesienia Geskina okaże się prawdą, to kupujący nowe iPhony będą mogli wybrać spośród 7, a nie jak dotychczas 5 kolorów.

Na dowód, że to nowy kolor smartfona, użytkownik pokazał porównanie do dotychczasowych barw. Rzeczywiście widać, że sfotografowana przez niego szufladka na SIM diametralnie różni się od złotego i "różowego złota".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Już niedługo wszelkie pogłoski będzie można sprawdzić. Apple zapowiedziało prezentację nowych produktów na 12 września. To wtedy ma pokazać nowy system iOS, a także nowy model iPhona.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić