FIFA 21. 15-latek szedł jak burza. Przegrał w niespodziewanej chwili

17

Przez niezwykle długi czas 15-letni Duńczyk Anders Vejrgang wygrywał każdy mecz w FIFA 21. W końcu jednak jego kapitalna passa została przerwana. Poległ podczas... amatorskiego turnieju!

FIFA 21. 15-latek szedł jak burza. Przegrał w niespodziewanej chwili
Anders Vejrgang (Materiały prasowe)

Anders Vejrgang to reprezentant RB Lipsk. We wszelkich rozgrywkach w ramach FIFA 21 szedł jak burza. Wygrywał wszystkie mecze w Lidze Weekendowej (FUT Champions) i co rusz śrubował rekordy.

Duńczyk miał już bilans 480-0. Zalicza się go do grona najlepszych graczy na świecie. Pod wrażeniem umiejętności nastolatka jest mnóstwo osób. Wielu rywali zastanawia się, jak on to robi, że jest tak mocny.

Vejrgang w końcu pokonany

Tak to już jest, że nawet najlepszym czasem powinie się noga. 15-letni Duńczyk w końcu znalazł pogromcę. Co ciekawe, wpadkę zaliczył w najmniej spodziewanym momencie, bo w trakcie amatorskiego turnieju.

Duńczyka pokonał rywal z Turcji - iMertaL. Na jego konto powędrowało 800 euro. Vejrgang musiał zadowolić się drugim miejscem i nagrodą w wysokości 300 euro.

Warto odnotować, że Vejrgang szybko się zrehabilitował. Już dzień później wygrał kolejną edycję tego turnieju dla amatorów.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić