Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Ich ślubne zdjęcie wywołało burzę. Tysiące ludzi mają teraz problem z ożenkiem

147

Para z Wielkiej Brytanii chciała "zabawnej pamiątki" ze ślubu na Rodos. Problem w tym, że było ono wyjątkowo niestosowne i zrobiono je w miejscowym monastyrze.

Ich ślubne zdjęcie wywołało burzę. Tysiące ludzi mają teraz problem z ożenkiem
zdjęcie ślubne (Facebook.com)

W związku z bardzo niecenzuralnym zdjęciem biskuk Kyrillos zakazał zagranicznych ślubów. Monastyr na greckiej wyspie był bardzo popularnym kierunkiem wśród Brytyjczyków, którzy chcieli zawierać małżeństwa w wyjątkowo malowniczym otoczeniu.

Nie możemy pozwolić na tak obrzydliwe zachowania. Czy zrobili by to samo w swoim rodzinnym kraju, w kaplicy, świątyni żydowskiej, meczecie? - komentuje Giorgos Eleftheriou, przedstawiciel lokalnej społeczności.

Oburzona jest także rodzina pary młodej. Choć 27-letni Matthew Lunn i jego 34-letnia żona Carly tłumaczą, że od zawsze marzyli o takiej pamiątce, to starsi przedstawiciele ich rodów nie mogą się pogodzić z pomysłem na fotografię ślubną i tym, że obiegło ono praktycznie cały świat.

Jestem zniesmaczony – powiedział dziadek Matthewa w rozmowie z "Daily Mailem".

Zobacz także: ZObacz także: Tego ślubu nie przerwał nawet huragan

Zdjęcie zniknęło z Facebooka. Para młoda usunęła je ze względu na niesamowitą popularność. W zaledwie kilka dni zobaczyły je setki tysięcy użytkowników. Największą stratę poniosą jednak ci Brytyjczycy, którzy już dawno zaplanowali ślub w monastyrze na Rodos. Podobno liczby mogą iść w tysiące.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić