aktualizacja 

Amerykanka odwiedziła Polskę. Nie uwierzycie, co ją zachwyciło

139

W mediach społecznościowych pewna Amerykanka umieściła nagranie, na którym zachwycała się Polską. Tiktokerka wyznała, że imponuje jej czystość poszczególnych miast oraz piękno i historia naszego kraju.

Amerykanka odwiedziła Polskę. Nie uwierzycie, co ją zachwyciło
Dais (TikTok)

Daisy to amerykańska tiktokerka. Jej poczynania w sieci śledzi blisko 15 tys. osób. Kobieta do tej pory odwiedziła już 40 krajów. Niedawno ze swojej listy podróżniczej wykreśliła Polskę.

Młoda kobieta przyznała, że do Polski tak naprawdę leciała bez większych oczekiwań, jednak teraz śmiało może stwierdzić, że nasz kraj należy do grona jej ulubionych.

Ten kraj jest piękny. Jest też bardzo, ale to bardzo zielony. Jestem również pod ogromnym wrażeniem czystości jaka tam panuje - powiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dawid Woliński o córce: "Ją odciąga od show biznesu"

Amerykanka odwiedziła Polskę. Była w Krakowie i Warszawie

Podczas pobytu w Polsce Daisy odwiedziła Kraków oraz Warszawę. Przyznała, że stolica Małopolski wyglądała, jak wyjęta z baśni.

Powodem, dla którego lubię Polskę, jest fakt, że mam wrażenie, iż jest niedoceniana - stwierdziła.

Zwróciła również uwagę na to, że mogła odwiedzać różne instytucje i muzea bez tłumów oraz dużych kolejek. Ogromne wrażenie wywarły na niej także miejsca związane z historią, a w szczególności drugą wojną światową. - Jest tutaj dużo historii - przyznała.

Podkreśliła, że odwiedzając Polskę, w planie wycieczki obowiązkowo powinno się uwzględnić wizytę w Auschwitz.

Ciekawym aspektem jej wypowiedzi jest również to, że niektóre polskie miasta przypominają jej znane miejsca na świcie.

Warszawa bardzo przypomina mi Pekin lub Szanghaj. Dzieje się tak ze względu na duży, metropolitalny charakter - powiedziała. Z kolei Kraków budził skojarzenia z Pragą.

Daisy doceniła naszą lokalną kuchnię i ceny. - Myślę, że jest około 30 proc. taniej niż w Stanach Zjednoczonych - powiedziała.

Dodajcie Polskę do swojej listy podróżniczej, zanim stanie się super popularna i każdy będzie chciał tam jechać - dodała na koniec.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić