aktualizacja 

Brzydzisz się gorących napojów w samolocie? Stewardesa zdradza przykrą prawdę

31

Wśród pasażerów linii lotniczych krążą legendy o podejrzanym pochodzeniu wody wykorzystywanej do przygotowywania gorących napojów na pokładach samolotów. Stewardesa twierdzi, że to nonsens. Oto dlaczego.

Brzydzisz się gorących napojów w samolocie? Stewardesa zdradza przykrą prawdę
Niektórzy pasażerowie brzydzą się pić kawy w samolocie (Adobe Stock)

O napojach serwowanych w samolotach krążą przeróżne historie. Niektórzy twierdzą, że woda używana do przygotowywania gorących napojów przechodzi również przez system łazienkowy.

Inni zaś unikają picia gorących napojów podczas lotu, ponieważ uważają, że zbiorniki, w których przetrzymywana jest woda, nigdy nie są czyszczone.

Stewardesa zapewnia, że woda w samolotach jest w porządku

Stewardesa Arina Bloom zapytana przez dziennikarzy portalu Insider, co sądzi o jakości wody w samolotach, powiedziała, że obawy pasażerów są bezzasadne. Podkreśla, że jakość wody w samolotach jest absolutnie w porządku.

Pasażerowie są czasami zaniepokojeni jakością wody, ponieważ nie wiedzą, jak często czyszczone są zbiorniki na wodę. Ale jak często czyszczone są twoje zbiorniki i rury w domu? - mówiła stewardesa Arina Bloom w rozmowie z portalem Insider. - Każdy żyje według własnych standardów. Ja cały czas piję kawę w samolocie i nie mam z tym problemu - dodała.

Niektórzy jednak nie wyobrażają sobie spożywania niektórych dań lub napojów w nieznanych miejscach. Macie jakieś podejrzenia wobec produktów serwowanych podczas podróży samolotem? Niektórzy np. boją się jeść kotletów mielonych. Tłumaczą, że nigdy nie wiadomo, z czego mogą być zrobione...

Źróło: "Insider", "The Sun".

Zobacz także: Szczekał jak pies i przeklinał załogę. Nagranie z awantury w samolocie w USA
Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić