Była stewardesa zdradza sekrety swojej pracy. "Większość nie lubi tej pozycji"

107

Kat Kamalani, była stewardesa, zdradza w filmie opublikowanym na TikToku, w której części samolotu załoga pokładowa najbardziej nie lubi pracować. Okazuje się, że nie jest to najczęściej wybierana przez pasażerów klasa ekonomiczna.

Była stewardesa zdradza sekrety swojej pracy. "Większość nie lubi tej pozycji"
Była stewardessa opowiada o pracy na pokładzie samolotu (TikTok - katkamalani)
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest być stewardesą w pierwszej klasie lub w biznesie? Zaraz ci powiem - mówi Kat Kamalani w wideo opublikowanym na swoim profilu na TikToku.

Okazuje się, że to właśnie praca w tej części samolotu jest najbardziej znienawidzona przez pracowników linii lotniczych.

Załoga pokładowa najmniej lubi pracę w pierwszej klasie

W firmie, dla której pracowałam, każdy ma kwalifikacje do bycia stewardesą w pierwszej klasie – to znaczy, że możesz wylicytować to stanowisko albo zostanie ono przydzielone najmłodszej stewardesie - opowiada Kat. Ale powiem ci – większość stewardes nie lubi tej pozycji - dodaje.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Praca w pierwszej klasie sprawia, że stewardesy czują się jak podniebni kelnerzy. Nie ma tam czasu na odpoczynek, bo stewardesa musi być w stanie obsłużyć każdego pasażera w każdej minucie lotu i pilnować, by wszystkie wymagane ogłoszenia zostały przekazane w odpowiednim czasie.

Łatwiej pracuje się w klasie ekonomicznej

Podczas latania w klasie ekonomicznej wszystko wydaje się o wiele prostsze. Heather Wilde, była członkini personelu pokładowego przyznała w rozmowie z The Sun, że praca w klasie ekonomicznej jest o wiele prostsza. Najstarsza stewardesa na pokładzie zajmuje się tam wszelkimi ogłoszeniami, dokumentami oraz obsługą pasażerów.

Źródło: The Sun

Zobacz także: Stewardesa miała naprawdę dość. Oto co zrobiła
Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić