aktualizacja 

Dziewczynka poszła do toalety w samolocie. Zauważyła coś na desce

39

Steward linii lotniczej American Airlines został aresztowany. Powód jego zatrzymania szokuje. Mężczyzna rzekomo miał nagrywać ukrytą kamerką dziewczynki, korzystające z pokładowej toalety.

Dziewczynka poszła do toalety w samolocie. Zauważyła coś na desce
Sprawa jest szokująca (Adobe Stock)

36-letni Estes Carter Thompson z Charlotte w Północnej Karolinie został złapany na gorącym uczynku we wrześniu ubiegłego roku przez dziewczynkę, którą próbował potajemnie sfilmować w toalecie samolotu.

To zapoczątkowało śledztwo. 18 stycznia br. biuro prokuratora okręgowego Massachusetts poinformowało, że Thompson rzekomo posiadał nagrania czterech nieletnich pasażerek, korzystających z łazienki na pokładzie samolotu, w którym wcześniej pracował.

Steward aresztowany

2 września 2023 r. Thompson próbował sfilmować nieletnią, ale nie udało mu się. W połowie lotu do Bostonu 14-latka wstała, aby skorzystać z toalety, która znajdowała się najbliżej jej miejsca, ale okazało się, że była zajęta. Wówczas steward podszedł do niej i poinformował, że łazienka w pierwszej klasie jest wolna, a następnie zaprowadził ją do niej.

Zanim dziewczynka weszła do kabiny, mężczyzna powiedział, że musi umyć ręce i pierwszy wszedł to samolotowej toalety. Później dodał, że deska sedesowa jest zepsuta, więc dziewczynka nie powinna jej dotykać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odwiedziliśmy najlepsze lotnisko świata. Efekt "wow" murowany

Nie do wiary, co robił

Na otwartej desce sedesowej naklejone były czerwone naklejki. Na nich odręcznie widniał napis "ZEPSUTE". Dziewczynka szybko zorientowała się, że za naklejkami ukryty był telefon z włączonym nagrywaniem. 14-latka przed wyjściem z toalety zrobiła zdjęcie, na którym widać, gdzie schowany był telefon. Fotografie zostały udostępnione przez New York Post.

Ojciec dziewczynki rzekomo od razu skonfrontował się z Thompsonem, który następnie zamknął się w łazience. Na lotnisku w Bostonie policja przeszukała rzeczy stewarda i znalazła 11 dodatkowych czerwonych naklejek, podobnych do tych, których użył do ukrycia telefonu.

Funkcjonariusze sprawdzili również jego telefon, ale odkryli, że został przywrócony do ustawień fabrycznych, jednak konto iCloud Thompsona nie zostało wyczyszczone. Policja znalazła tam cztery nagrania nieletnich dziewczynek. 36-letni mężczyzna najprawdopodobniej stanie przed sądem i odpowie za to, co zrobił.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Źródło: New York Post

Autor: NGU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić