aktualizacja 

Kobieta plus size ofiarą oszusta. Pokazał, jak utknęła między siedzeniami samolotu

17

Influencerka plus size padła ofiarą internetowego oszustwa. Jej wideo, w którym opowiada o tym, jak podróżują osoby o większych rozmiarach i dzieli się wskazówkami, zostało wykorzystane przez innego internautę.

Kobieta plus size ofiarą oszusta. Pokazał, jak utknęła między siedzeniami samolotu
Mary jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych (Adobe Stock, "Karolina Grabowska STAFFAGE")

Podróżowanie dla osób plus size może być bardzo problematyczne, szczególnie jeśli decydują się na długie rejsy. Siedzenia samolotowe zazwyczaj są bardzo ciasne, miejsca na nogi jest mało, a w toalecie nawet szczupłe dziecko może dostać klaustrofobii.

Wykorzystali nagranie kobiety plus size

Influencerka Mary, znana w mediach społecznościowych jako - "BoBerryVIP" - w jednym z TikToków odpowiedziała na pytanie swojego obserwatora. Internauta zapytała ją o to, czy korzysta z toalet w samolotach. Kobieta nagrała trzyminutowy materiał wideo, w którym opowiada o swoich samolotowych doświadczeniach. W swoim wywodzie ani razu nie zwróciła się z pretensjami wobec żadnej z linii lotniczych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Odkąd mieszkają w Grecji, najbardziej tęsknią za polskimi... słodyczami

Co ciekawe, wideo influencerki zostało wykorzystane przez osobę, która nielegalnie się pod nią podszyła za pomocą konta o nazwie "Big Curvy Olivia". Podpis pod spreparowanym filmikiem uderzał w linie lotnicze, nazywając samoloty "dyskryminującymi".

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Fala komentarzy internautów

"Szczerze mówiąc, to dyskryminacja, że nie mogą budować szerszych korytarzy w samolotach 2023" - napisała nieznana osoba, podająca się za Mary. Na nagraniu widać było, jak influencerka ma problem z przejściem przez wąski korytarz w samolocie. Jednakże w oryginalnym wideo kobieta pokazywała w ten sposób, jak w takiej sytuacji należy się zachować, a mianowicie przejść bokiem.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Pod spreparowanym wideo natychmiast wylała się fala niemiłych komentarzy. "W razie ewakuacji zatamuje ludziom drogę", "Zawsze jest opcja latania prywatnymi samolotami, jeśli w takich coś ci się nie podoba", "Nigdy nie zrobią większych alejek, bo musieliby zrobić mniej siedzeń, a mnie miejsc to mniej pieniędzy" - czytamy pod filmikiem. "Jeszcze może złóż pozew sądowy" - ironicznie stwierdził inny internauta.

Źródło: Daily Mail

Autor: NGU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić