Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 
aktualizacja 

Nagrała powód, by nie lecieć na Bali. Tego biuro podróży ci nie pokaże

26

Bali to jeden z kierunków chętnie wybieranych przez turystów. Biura podróży kuszą rajskimi widokami, wyjątkową kulturą i orientalną kuchnią. Powodów, dla których warto się tam wybrać, jest wiele. Jedna z internautek znalazła powód, dla którego lepiej tam nie lecieć. I nie chodzi wcale o dużą liczbę turystów, ale o pająki! Pokazała przerażające nagranie.

Nagrała powód, by nie lecieć na Bali. Tego biuro podróży ci nie pokaże
Przerażające nagranie. Ściana z pajęczyn z setkami pająków (Facebook)

- Jeśli szukałeś powodu, aby nie przyjeżdżać na Bali, oto on — tak rozpoczyna się nagranie zamieszczone na Facebooku. To, co możemy zobaczyć później, dla wielu osób będzie ucieleśnieniem najgorszych koszmarów. 33-letnia Grace Kelly sfilmowała bowiem setki pająków wiszących na ścianie z pajęczyn.

Pajęczyna rozciągająca się wzdłuż drogi została nagrana przez Grace w trakcie podróży między Ubud a górą Batur, tuż przy granicy z Kintamani. Kelly postanowiła pokazać widzom, jak duże są pająki. W tym celu posłużyła się zegarkiem, ustawiając go tuż przy pająku. Rozmiar pajęczaka był przerażający i imponujący zarazem.

Brytyjska podróżniczka przyznała, że kiedy zobaczyła ścianę z pajęczyny z wiszącymi na niej setkami pająków, poprosiła kierowcę, aby zawrócił, bo nie była w stanie uwierzyć w to, co zobaczyła".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Turyści wstrzymali oddech. Zebra już była skazana na pożarcie krokodyli
Pająki mnie absolutnie przerażają, ale myślę, że podziw wziął tym razem górę nad strachem i wiedziałem, że chcę je uchwycić. Były jak nie z tego świata. Poza tym wydawały się całkowicie nieruchome, co sprawiało, że czułam się mniej nieswojo. Nie podeszłam zresztą zbyt blisko — powiedziała w rozmowie z news.com.au.

Ściana z pajęczyny i setki pająków jak w dekoracji na Halloween!

Grace przyznała, że pajęczyny ciągnęły się przez 20 metrów wzdłuż pobocza drogi. Znajdowały się przed budynkami, między drzewami i liniami energetycznymi. Podróżniczka przyznała, że nie ma takich pieniędzy, które skusiłyby ją, żeby przeszła przez tę przerażającą ścianę.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wśród komentarzy pod oryginalnym nagraniem Kelly pojawił się uspokajający komentarz internautki, która mieszka na indonezyjskiej wyspie od siedmiu lat. "Te pająki występują tylko na północy Bali, zwanej regionem Bangli lub Kintamani, w pobliżu góry Batur" - napisała.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić