aktualizacja 

Nagranie z hotelu na Majorce. "Nazywacie takie coś wakacjami?"

299

Wiele osób nie wyobraża sobie wakacji za granicą bez odpoczynku nad basenem. Niektórzy są w stanie zrobić niemal wszystko, aby zdobyć wymarzone miejsce. Media społecznościowe obiegło nagranie ukazujące turystów, biegnących aby za wszelką cenę zarezerwować leżak przy hotelowym basenie. Film wywołał ogromne poruszenie w sieci. – Nazywacie takie coś wakacjami? – zaczął zastanawiać się jeden z komentujących.

Nagranie z hotelu na Majorce. "Nazywacie takie coś wakacjami?"
Turyści rzucili się, aby zarezerwować leżaki nad basenem (TikTok)

Film z pobytu na Majorce opublikowała w sobotę na TikToku użytkowniczka o imieniu Swietłana. Na nagraniu widać, jak hotelowi goście równo o godz. 9:00 rzucają się, aby zarezerwować leżaki przy basenie.

Atak na leżaki przy basenie. Wyścig rozpoczął się po wybiciu pełnej godziny

Film ukazuje turystów biegnących w kierunku najbardziej obleganych na co dzień miejsc przy basenie. Zajmują leżaki przy użyciu ręczników i różnych części garderoby. Niektórzy ruszają pełnym sprintem, podczas gdy inni ograniczają się tylko do szybkiego marszu.

Okazuje się, że leżaki nad basenem rozchodzą się jak świeże bułeczki. W ciągu kilkudziesięciu sekund większość z nich zostaje zajęta.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Internauci są w szoku. "Zupełnie tego nie rozumiem"

Film w ciągu trzech dni obejrzano ponad 2,6 mln razy. Większość komentujących była bardzo rozczarowana zachowaniem wczasowiczów. Pojawiły się głosy, że tego typu sytuacje nie kojarzą się z raczej z odpoczynkiem.

Nazywacie coś takiego wakacjami? – zaczął zastanawiać się jeden z użytkowników.

Internauci zwrócili uwagę, że wylot do innego kraju na wakacje nie powinien wiązać się ze spędzaniem czasu głównie nad basenem. – Zupełnie tego nie rozumiem. Lepiej wyjść z hotelu i zwiedzać, albo chociaż wybrać się na plażę – dodała kolejna komentująca.

To sprawia, że nie mam ochoty wyjeżdżać na wakacje – stwierdziła następna.
Ja myślałam, że oni przed czymś uciekają – napisała jeszcze inna użytkowniczka.

Obejrzyj także: Rekordowo wysokie ceny nad morzem? Ekspert o "specyficznym roku"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić