Narzekała na płacz dziecka podczas lotu. Jej pomysł podzielił internautów

71

Jedna z internautek opublikowała na TikToku filmik, w którym pokazała swoją niezbyt udaną podróż samolotem. Kobieta zasugerowała, że linie lotnicze powinny rozważyć organizowanie lotów tylko dla dorosłych, ale nie wszyscy internauci ją poparli.

Narzekała na płacz dziecka podczas lotu. Jej pomysł podzielił internautów
TikTokerka nagrała płaczące dziecko (Getty Images, Karl Tapales)

"Lot trwał trzy godziny i słuchałam tego przez cały czas" - napisała w opisie krótkiego nagrania internautka posługująca się na TikToku nazwą mooorganic. Jak się okazuje, ścieżką dźwiękową 10-sekundowego filmiku jest płacz dziecka.

Dlaczego nie ma czegoś takiego jak loty tylko dla dorosłych? Dopłaciłabym za to - sugeruje kobieta.

Jak wytłumaczyła w jednym z komentarzy, próbowała polepszyć jakość swojej podróży, ale niewiele to pomogło. "Miałam słuchawki wygłuszające dźwięki z zewnątrz. Dziecko miało dobrze ponad pięć lat. Siedziało bezpośrednio za mną i kopało w mój fotel, podczas gdy jego matka spała" - wyjaśniła.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Internauci podzieleni

Nagranie kobiety zebrało sporo zróżnicowanych komentarzy. "A może wystarczyło włączyć głośno muzykę?" - radził jeden z internautów. "To było trudniejsze dla mamy niż dla ciebie", "Jako kobieta, która kiedyś była niezwykle sfrustrowana przez takie zachowanie, mówię ci teraz - jako mama - jesteśmy naprawdę zestresowane wiedząc, że wszyscy inni są zdenerwowani przez płacz dziecka" - zauważają inni.

Co ciekawe, niektórzy zakwestionowali wiek płaczącego dziecka i twierdzą, że było znacznie młodsze. "To dziecko nie brzmi, jakby miało ponad pięć lat" - czytamy w jednym z komentarzy. "Zdecydowanie nie. Brzmi, jakby miało około roku lub dwa lata" - wtóruje inna osoba.

Niektórzy jednak zgodzili się z pomysłem TikTokerki. "Jako mama też chcę lotów tylko dla dorosłych", "Zadaję sobie to samo pytanie za każdym razem, gdy latam" - czytamy.

Samoloty ze strefami bez dzieci

Warto wspomnieć, że niektórzy przewoźnicy stosują już rozwiązania. Budżetowa linia lotnicza Scoot podczas lotów długodystansowych wydziela w samolocie sekcję dla pasażerów, którzy chcą uniknąć dzieci. Nazywana jest ona ScootinSilence i znajduje się z przodu wszystkich Dreamlinerów przewoźnika. Nie może być w niej pasażerów poniżej 12 roku życia, co oznacza, że jest to idealne miejsce na drzemkę.

Źródło: The Sun

Zobacz także: Jedyne takie miejsce w Polsce. "Jestem w szoku, że odkryłam to tak późno"
Autor: HSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić