Pilot wychylił się z kokpitu. Chciał odzyskać przedmiot należący do pasażera

98

Niezwykłe wideo obiegło internet. Widać na nim pilota, który wychyla się przez okno samolotu, żeby złapać coś, co podaje mu obsługa lotniska. Okazało się, że tyle trudu zadano sobie, żeby oddać pasażerowi zostawioną na lotnisku rzecz.

Pilot wychylił się z kokpitu. Chciał odzyskać przedmiot należący do pasażera
Pilot wychylił się z okna, żeby odzyskać telefon pasażera (Twitter)

Taki pilot to skarb. Na nagraniu, które trafiło do sieci, widać, jak pilot amerykańskich linii Southwest Airlines z poświęceniem sięga po przedmiot, który podaje mu obsługa. Wychyla się z okna, z kolei osoba z obsługi musi porządnie podskoczyć, żeby pilot miał szansę go złapać. Do sytuacji doszło na lotnisku Long Beach w Kalifornii, znajdującym się 29 km od Portu lotniczego Los Angeles.

Pilot wychylił się z kokpitu po telefon

Okazało się, że przedmiotem, który z poświęceniem podają sobie mężczyźni jest nic innego jak telefon. Co więcej nie należał on do personelu, ale do jednego z pasażerów.

"Kiedy nasi pracownicy zauważyli telefon pasażera pozostawiony w okolicy bramki, gdy w samolocie boarding był już zakończony, nie wahali się ani chwili" - napisano na oficjalnym koncie Southwest Airlines na Twitterze.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na nagraniu widać, jak pierwsza próba przekazania aparatu się nie udaje. Sprawę bierze wtedy w swoje ręce wyższy pracownik obsługi lotniska - skacze wyżej i telefon trafia do pilota. Nagranie kręcono z hali odlotów - słychać na nim pozytywną reakcję osób obserwujących zdarzenie.

Wideo z pilotem hitem w mediach społecznościowych

Wideo, na którym widać pilota amerykańskich linii Southwest Airlines, natychmiast stało się hitem. Obejrzano je ponad 70 tys. razy. W komentarzach wielu internautów dziwi się, że okna w kokpicie można otworzyć. "Nie miałem pojęcia, że się otwierają. Ciekawe, jakie to uczucie otworzyć je na wysokości 10 tys. m" - napisał jeden z nich.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do tej niecodziennej sytuacji. Amerykańskie linie Southwest Airlines wstawiły wideo z okazji Światowego Dnia Dobroci, który przypadł w tym roku w niedzielę 13 listopada.

Zobacz także: "Halo Polacy". Chorwację odwiedzają kilka razy w roku. "Bardzo prosto się zakochać"
Autor: IKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić