aktualizacja 

Polska turystka pokazała prawdę o Egipcie. "Dlaczego o tym nikt nie mówi?"

913

Autorka filmów na TikToku pokazała, co czeka turystów, którzy odwiedzają piramidy w Egipcie. Internautka zwróciła uwagę, że widok, który zastała nie był pokazany w żadnym z katalogów. Nagranie wzbudziło ogromne emocje wśród innych użytkowników.

Polska turystka pokazała prawdę o Egipcie. "Dlaczego o tym nikt nie mówi?"
Polka obnażyła prawdę o Egipcie (TikTok)

Niewątpliwie Egipt jest jednym z ulubionych celów wakacji Polaków. Bogate oferty biur podróży, rozmaity wybór kompleksów hotelowych oraz stosunkowo krótki czas lotu sprawiają, że wielu polskich turystów co roku wybiera na wakacje właśnie ten kraj. Jedna z Polek po odwiedzeniu sławnych piramid w Gizie, postanowiła pokazać widok, którego klienci nie zobaczą w katalogach.

Zbulwersowana internautka zamieściła na TikToku wideo z Egiptu. Autorka odwiedziła jeden z najbardziej popularnych celów wycieczek w tym kraju, jakim jest Giza pod Kairem. To właśnie tam na własne oczy można zobaczyć rozsławione na cały świat piramidy oraz Wielkiego Sfinksa. Po przybyciu na miejsce Polka zastała tam dość rozczarowujący widok.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Okazało się, że okolica piramid i sfinksa to jeden wielki śmietnik. Polka zwróciła uwagę, że nikt nie mówi o tym, że na terenie wokół popularnych budowli panuje totalny bałagan. Na zamieszczonym nagraniu wideo widać, że nikt z osób zarządzających obiektami nie przejmuje się panującym tam chaosem. Na piasku leżały m.in. plastikowe butelki, papierki po słodyczach i wiele innych.

"Brawo trzeba o takich tematach rozmawiać"

Internauci byli poruszeni opublikowanym nagraniem wideo. Rozgorzała dyskusja, w której komentujący stwierdzili, że autorka poruszyła bardzo ważne zagadnienie. Jedna z użytkowniczek TikToka zasugerowała wprowadzenie wysokich kar za śmiecenie w tym kraju. Według niej mogłoby to rozwiązać problem, który Polka zastała przy piramidach.

Dochodzę chyba do wniosku, że jak nie wprowadzi się konkretnych kar finansowych (jak np. w Singapurze) to ludzie sami z siebie się nie ogarną - stwierdziła internautka.
Brawo trzeba o takich tematach rozmawiać - napisała komentująca.
Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić