aktualizacja 

Pracownik hotelu zdradza genialny trik. "Wystarczy ręcznik"

89

Właściciel firmy sprzątającej i samozwańczy mentor innych sprzątaczy Terence Harris zrobił furorę na TikToku pokazując prosty trik, do którego wystarczy tylko ręcznik i gumka. Internauci są zachwyceni.

Pracownik hotelu zdradza genialny trik. "Wystarczy ręcznik"
Prosty trik robi furorę w sieci (TikTok)

Jak zwiększyć bezpieczeństwo w swoim pokoju hotelowym? Terence Harris zdradził na TikToku genialny sposób na blokadę drzwi na noc.

Jak czuć się bezpieczniej w pokoju hotelowym?

Drzwi w hotelach wyposażone są we własne zabezpieczenia, ale metalowe zawiasy, które mężczyzna pokazuje na wideo, często nie spełniają swojej roli.

W hotelach zdarza się, że wracający w nocy imprezowicze mylą numer pokoju i budzą innych gości dobijając się do ich drzwi. Czasem nieświadomie wyłamują zabezpieczenia i dostają się do środka.

Harris zdradza, jak przy pomocy zwykłego ręcznika i gumki do włosów można zamontować własną "blokadę" dla nieproszonych gości i spać spokojnie.

W filmie na Tiktoku, który obejrzało już ponad milion osób, widać, jak montuje prowizoryczne zabezpieczenie, aby zapobiec otwarciu drzwi z zewnątrz. Terence zawiązuje ręcznik wokół metalowej blokady w górnej części drzwi, a potem unieruchamia go gumką do włosów.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Sprzątacz zwrócił uwagę, że blokady zabezpieczające drzwi są zaskakująco łatwe do pokonania i zamiast tego radzi zawsze stosować jego metodę.

Bardzo łatwo jest otworzyć te metalowe zabezpieczenia. Ci, co często podróżują, na pewno wiedzą, że nie powstrzymają one nikogo przed wejściem do pokoju - mówi Harris.

Internauci zachwyceni: "Dobry pomysł"

Internauci są zachwyceni prostym i skutecznym trikiem. "Pracuję dla sieci hoteli i to jest naprawdę sprytne, ponieważ te metalowe zabezpieczenia można łatwo otworzyć za pomocą np. wieszaka na ubrania" - napisał jeden pracownik branży.

"Myślę, że to dobry pomysł. Dodatkowe zabezpieczenie. Dziękuję" - dodaje inny. Ludzie dzielą się też swoimi pomysłami. Przykładowo jeden z turystów zawsze stawia krzesło przed drzwiami.

Zobacz także: "Halo Polacy". Odwiedziła 37 włoskich miast. "Nie wyobrażałam sobie, że można tak żyć”
Autor: IKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić