Stewardesa miała dość zachowania pasażerki. Internauci są zdegustowani. "Myślała, że jest jej służącą?"

98

Podczas każdego lotu nad naszym bezpieczeństwem, ale też i komfortem podróży czuwa personel pokładowy. Jednak niektórzy pasażerowie zdecydowanie wymagają od nich znacznie więcej, niż powinni. Tak było i tym razem. Do sieci trafiło nagranie, na którym widzimy jak pewna pasażerka "bombarduje" stewardessę swoimi rozkazami. Internauci są zdegustowani zachowaniem kobiety.

Stewardesa miała dość zachowania pasażerki. Internauci są zdegustowani. "Myślała, że jest jej służącą?"
Stewardesa miała dość zachowania pasażerki. Internauci są zdegustowani. "Myślała, że jest jej służącą?" (TikTok, @jaynithof23)

W sieci spora cześć osób chętnie dzieli się swoimi przeżyciami z wakacji. Jedni pokazują przepiękne kurorty, inni zjawiskową naturę. Są też tacy, którzy udostępniają filmiki, na których widzimy różne, dziwne sytuacje.

W piątek (4 sierpnia) pewna użytkowniczka TikToka ("jaynithof23") opublikowała nagranie, które zostało zarejestrowane na pokładzie amerykańskiej linii lotniczej Southwest Airlines.

Główną bohaterką wideo jest niepełnosprawna pasażerka. Kobieta porusza się o kulach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek chciała startować w wyborach do Sejmu? Tak odpowiedziała

Stewardesa miała dość zachowania pasażerki

Wspomniana pasażerka zaraz po zajęciu swojego miejsca w samolocie "zbombardowała" stewardessę rozkazami.

W pierwszych sekundach nagrania słyszymy, jak kobieta oznajmia pracownicy linii lotniczych, że chciałaby, aby jej syn usiadł obok niej. Następnie zażądała, by ta zajęła się jej bagażem, a następnie pomogła jej z zapięciem pasów bezpieczeństwa.

W międzyczasie wypadł jej z ręki telefon, po który schyliła się stewardess. Oddając go pasażerce usłyszała: "Dziękuję, to uderzyło moją stopę".

Jednak na tym nie koniec. Kobieta narzekała również na to, że jeden z pasażerów siedzących za nią cały czas na próżno używał imienia Bożego.

Stawia mi pani tak wiele wymagań. Nie chcemy, mieć takiego chaosu na pokładzie. Chcę pani pomóc, ale nie mam zamiaru tu stać i wysłuchiwać jak jestem krytykowana - mówiła wyraźnie poirytowana stewardesa.

Pasażerka podkreśliła, że w żaden sposób nie przyczynia się do zamieszania, o którym wspomniała pracownica.

To jest takie smutne. Wyrazy uznania dla stewardess, które zachowały spokój przez cały lot - podpisała nagranie użytkowniczka "jaynithof23".

Głos internautów

Od tej pory wideo odtworzono blisko 5 mln razy. Filmik zebrał taż ponad 132 tys. reakcji i blisko 4 tys. komentarzy.

Niepełnosprawność nie jest wymówką do złego traktowania innych osób - napisała autorka filmu.

Tego samego zdania byli internauci, którzy skrytykowali zachowanie pasażerki. Docenili za to pracę załogi pokładowej, która musi wykazywać się dużą dozą cierpliwości i opanowania.

Czy ta kobieta myślała, że pracownica linii jest jej służącą? Co? Mam ogromny szacunek do stewardów - napisała jedna z użytkowniczek platformy.
Kiedy lecę, cały czas śpię i o nic nie proszę. Mam nadzieję, że chociaż to trochę zrównoważy zachowanie tej kobiety - dodał kolejny.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić