aktualizacja 

Szokujące zachowanie pasażera. "Wytarłabym gluta o jego ręce"

13

Osoby, które często podróżują samolotami wiedzą, że nie ma nic gorszego niż pasażerowie, myślący tylko o własnej wygodzie, a przy tym ingerujący w przestrzeń innych. Wideo, pokazujące irytujące zachowanie jednego z turystów zostało opublikowane na platformie Reddit.

Szokujące zachowanie pasażera. "Wytarłabym gluta o jego ręce"
Dłonie mężczyzny zasłaniały cały ekran innego pasażera (Reddit)

Głośne krzyki dzieci, kopanie w nasz fotel, odchylanie oparcia bez zwracania uwagi na komfort osoby siedzącej z tyłu, czy słuchanie muzyki bez słuchawek to nie jedyne zachowania, które mogą skutecznie popsuć długi lot.

Zachowanie turysty zirytowało pasażera za nim

Użytkownik o nazwie @d_p_e_k udostępnił na Reddit krótki materiał filmowy, pokazujący jak zachowywała się osoba siedząca w samolocie przed jego kuzynem. Mężczyzna nie zwracając uwagi na komfort osoby z tyłu, opierał ręce na zagłówku swojego fotela, tym samy dłońmi zasłaniając ekran telewizora osobie siedzącej za nim.

Na nagraniu widać, jak turysta nie tylko zasłania ekran dłońmi, ale także ruszając palcami, wstrzymuje film na dotykowym monitorze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odwiedziła kraj pełen winnic. "Fenomenalny czas"

Internauci podzieleni

Pod kilkusekundowym filmikiem na Reddit pojawiła się masa komentarzy. Niektórzy internauci nie rozumieją, po co turysta nagrywał filmik, zamiast porozmawiać z mężczyzną siedzącym przed nim i rozwiązać problem lub poinformować personel pokładowy o zaistniałej sytuacji. "Przepraszam, nie widzę mojego ekranu, gdy twoje ręce są na nim - to rozsądne stwierdzenie w tej sytuacji. Wystarczyło się odezwać" - napisał jeden z internautów. Zdaniem niektórym nietaktowne zachowanie podróżnego mogło nie być celowe, a mężczyzna nie zdawał sobie sprawy z przeszkadzania osobie siedzącej za nim.

Część komentujących twierdzi jednak, że takie zachowanie jest egoistyczne i szokujące. "Nie wytrzymałabym w takiej sytuacji", "Wytarłabym gluta o jego ręce", "Trzeba było udawać kichnięcie i go opluć, wtedy szybko zabrałby ręce" - czytamy w komentarzach.

Źródło: New York Post/Reddit

Autor: NGU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić