aktualizacja 

Te rzeczy możesz zabrać z hotelu. Nikt nie zwróci ci uwagi

66

Hotelowi goście często zastanawiają się, które przedmioty można zabrać ze sobą z pokoju. Niektórzy martwią się, że zostaną posądzeni o kradzież. Jest kilka rzeczy, które można spakować do walizki bez obaw.

Te rzeczy możesz zabrać z hotelu. Nikt nie zwróci ci uwagi
Tiktokerka wyjaśnia, co można zabrać z hotelowego pokoju (Adobe Stock, Radovan Janjusevic)

Była menedżerka hotelu, która na TikToku publikuje materiały pod pseudonimem Melly, często dzieli się z obserwatorami ciekawostkami i poradami z branży hotelarskiej. Tym razem zdradziła, które elementy hotelowego wyposażenia można bez wyrzutów sumienia zabrać po zakończeniu pobytu.

Te rzeczy możesz bez obaw zabrać z hotelu

Możesz zabrać szampon, odżywkę i mydło z pokoju, w którym się zameldowałeś, zwłaszcza jeśli już je otworzyłeś, ponieważ i tak zostaną wyrzucone. Ale jeśli przechodzisz obok wózka do sprzątania, nie zabieraj ich samodzielnie. Zamiast tego zapytaj obsługę, czy możesz otrzymać takie dodatki. Na pewno z przyjemnością ci je dadzą - opowiada była kierowniczka hotelu w wideo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Polka na Sycylii zdradza, ile wydaje się na życie na włoskiej wyspie

Tiktokerka rozwiewa również wątpliwości związane z hotelowymi śniadaniami. Jej zdaniem, jeśli obiekt oferuje śniadanie kontynentalne, hotelowi goście mają pełne prawo zabrać je ze sobą na górę.

Nie musisz przemycać jedzenia do swojego pokoju. Większość hoteli nie ma nic przeciwko temu, żebyś zabrał ze sobą muffina lub kilka kawałków owoców - wyjaśnia była menedżerka.

Hotelowi goście nie wiedzą, co im wolno

Część internautów była zdumiona tym, co mówi Melly. Wielu osobom wydawało się, że wynoszenie jedzenia z hotelowej restauracji jest nietaktowne lub zabronione.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

"Zawsze czułem się źle zabierając ze sobą coś ze śniadania. "Nie do wiary! A ja cały życie żyłem w strachu" - komentują użytkownicy TikToka. Są jednak i tacy, którzy nie widzą problemu z wynoszeniem jedzenia ze stołówki do pokoju i robią tak od zawsze.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Źródło: The Sun

Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić