aktualizacja 

Tego przedmiotu w hotelowym pokoju lepiej unikać. Pracownik odradza

39

Pracownik hotelu na jednym z portali społecznościowych ujawnił, od którego przedmiotu z hotelowego pokoju lepiej trzymać się z daleka. Większość osób używa go bez zastanowienia, a okazuje się, że może to być bardzo niehigieniczne.

Tego przedmiotu w hotelowym pokoju lepiej unikać. Pracownik odradza
Tego w hotelach lepiej unikać (Adobe Stock, Edvard Nalbantjan)

Quora to portal społecznościowy działający na zasadzie Q&A. Oznacza to, że służy do zadania pytań i odpowiadania na nie. To właśnie tam pracownik hotelu zdradził, czego nie warto dotykać w pokojach i pensjonatach.

To zaskakująco niehigieniczne

Zdaniem osoby pracującej w hotelu goście powinni powstrzymać się przed używaniem... dzbanków na kawę i czajników. "Możesz być zaskoczony, jak wiele osób używa ich jako popielniczki" - czytamy we wpisie pracownika. Co więcej, jego zdaniem wyrzucanie niedopałków papierosów do czajnika nie jest najgorszą praktyką gości hotelowych i jednym powodem, dla którego nie powinno się ich używać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Widzi Australię po swojemu. "Niektórych szokuje to, co pokazuję"

Tezy pracownika hotelu są wyjątkowo zaskakujące. Według niego znacznie więcej razy niż ktokolwiek chciałby sobie wyobrazić, goście używają dzbanków i czajników do oddawania moczu, nawet jeśli mają toaletę w pokoju.

Komentujący podzieleni

Szokujące fakty, które zdradził pracownik hotelu, nie wszystkich internautów zniechęciły do ich używania. Zdaniem komentujących, jeśli czajnik nie pachnie popiołem bądź moczem, oznacza to, że został w odpowiedni sposób wyczyszczony i zdezynfekowany. Inna osoba napisała, że wielokrotnie używała czajnika nie tylko do przygotowania kawy, ale także ekspresowych zup z torebek i nie widzi w tym nic złego.

Znalazła się jednak grupa internautów, którzy ostrożniej podchodzą do tematów związanych z czystością. Jedna osoba przyznała, że zawsze przed zaparzeniem kawy sama myje czajnik.

"Nie tylko zabieram własną kawę, filiżankę i mały przenośny ekspres, ale zawsze mam jeszcze prześcieradła i poduszki", "Teraz wolę go nie używać, to obrzydliwe" - czytamy w komentarzach.

Źródło: The Sun

Autor: NGU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić