aktualizacja 

W pokoju hotelowym można znaleźć pieniądze. Turystka zdradza, gdzie ich szukać

21

Znana w mediach społecznościowych influencerka - Haley Michelle - podzieliła się ze swoimi obserwatorami patentem, który sama praktykuje w hotelowych pokojach. Chodzi o sposób na znajdowanie pieniędzy. Zobaczcie sami, gdzie ich szuka.

W pokoju hotelowym można znaleźć pieniądze. Turystka zdradza, gdzie ich szukać
Niewiele osób wie, że w tym miejscu można znaleźć pieniądze (Adobe Stock, TikTok, " ")

Haley Michelle to influencerka, która zgromadziła już 2,6 mln obserwujących na TikToku. W jednym z nagrań pokazuje, co robi od razu po wejściu do hotelowego apartamentu. Jej wideo polubiło przeszło 13 tys. użytkowników.

Ukryte pieniądze w hotelowym pokoju. Jak je znaleźć?

Na nagraniu widzimy, jak kobieta zaraz po zamknięciu drzwi zmierza w kierunku szafki nocnej, aby wyjąć z niej Pismo Święte. Po chwili przegląda Biblię, która zdaniem influencerki bardzo często znajduje się w hotelowych pokojach. Co ciekawe, znajduje ukryte między stronami banknoty.

Wiem, że to brzmi dziwnie, ale mało kto wie, że niektórzy ludzie lubią ukrywać pieniądze w Biblii - słyszymy w tle nagrania. - Właściwie już wcześniej znajdowałam pieniądze w Biblii i dzięki temu o tym wiedziałam. Dopiero potem zobaczyłam filmy innych ludzi na ten temat - dodaje po chwili tiktokerka.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Zdaniem influencerki, ludzie zostawiają pieniądze w Biblii po to, aby zachęcić innych do jej czytania, ale są też inne hipotezy dotyczące tego tematu. Niektórzy ludzie robią to, gdyż wierzą, że przynosi to szczęście - twierdzą blogerzy finansowi z "Inflation Hedging". Inni uważają, iż może to być postrzegane jako sposób dawania napiwków personelowi sprzątającemu lub innym pracownikom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Zobacz także: Odwiedziła jarmark we Włoszech. "Nie rozczarujemy się"

Pieniądze w Biblii? Internauci komentują nagranie

Zdaniem Haley, zabranie pieniędzy z Biblii i niepozostawienie niczego po sobie nie jest jednak dobrą praktyką. - Włóż tam trochę pieniędzy, aby ktoś inny też mógł coś znaleźć - mówi podróżniczka. Internauci w komentarzach dzielą się swoimi doświadczeniami oraz opiniami dotyczącymi tego tematu.

"Nigdy nie znalazłem, żadnego banknotu, ale zostawiłem trochę dla kogoś, kto może tego potrzebować", "Znalazłem kiedyś pięć dolarów, a potem włożyłem jednego dolara od siebie", "Słyszałem, żeby zostawiać tak pieniądze dla ludzi, którzy nie mają szczęścia w życiu" - czytamy pod filmikiem Haley Michelle, na który uwagę zwraca dziennik "The Sun".
Autor: NGU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić