To najbardziej zanieczyszczone miejsce w samolocie. "Nie chciałem o tym wiedzieć"

9

W sezonie wakacyjnym mnóstwo osób decyduje na zagraniczne wyjazdy, a często wybieranym środkiem lokomocji staje się samolot. Znana na TikToku stewardesa ujawnia, gdzie jest w nim najbrudniej. Ku zaskoczeniu wielu, wcale nie są to toalety.

To najbardziej zanieczyszczone miejsce w samolocie. "Nie chciałem o tym wiedzieć"
Stewardesa zdradza, które miejsce jest najbrudniejsze w samolocie (Adobe Stock, TikTok, YUTO PHOTOGRAPHER)

Znana stewardesa Brenda Orelus - nazywana na TikToku FlightBeaB - opublikowała półminutowy filmik, w którym wyjaśnia, gdzie w samolocie jest najbardziej brudno. Nagranie zostało wyświetlone już prawie 30 tys. razy i zyskało blisko 4 tys. polubień.

Stewardesa zdradza sekret

Czy wiesz, że kieszenie na oparciach foteli są najbrudniejszą powierzchnią w samolocie? Są brudniejsze niż toalety, poduszka na fotelu czy rozkładane stoliki. Pozwólcie, że powiem wam dlaczego - mówi Brenda.

W dalszej części zdradza ona intrygujący sekret. Okazuje się, że najbrudniejsza część samolotu to kieszenie na oparciach foteli. Jak się okazuje, jedynie wyciąga się z nich śmieci pozostawione przez pasażerów. Nie są natomiast czyszczone czy dezynfekowane, czego nie można powiedzieć o toaletach, którymi regularnie zajmują się firmy sprzątające. Brudne chusteczki, gumy do żucia, paznokcie, majtki, skarpetki, wyssane cukierki i ogryzki - to wszystko, co można tam znaleźć.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Internauci reagują na odkrycie

Ludzie byli oszołomieni informacją, którą podzieliła się stewardesa. "Zwykle wkładam tam telefon", "Nigdy więcej tego nie dotknę", "Przez to nie czuję się komfortowo", "Nie chciałem o tym wiedzieć. Dużo latam" - czytamy pod nagraniem. Inni zgadzają się z autorką wideo i twierdzą, że wiedzieli już o tym wcześniej. "To prawda" - piszą internauci. Jeszcze inni dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat kieszeni w oparciach foteli. "Widziałem kiedyś, jak rodzic umieszczał tam zużytą pieluchę" - skomentował pewien mężczyzna.

Nagranie skomentowała także osoba, która pracuje w filmie sprzątającej samoloty. Nie zgadza się ona z tezą stewardesy. "To nie prawda. Pracuję jako sprzątacz samolotów i tak naprawdę mamy dwie drużyny - jedna zbiera śmieci, druga dogłębnie czyści" - pisze.

Źródło: The Sun/TikTok

Zobacz także: Wakacje jesienią. Dokąd warto się wybrać?
Autor: NGU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić