aktualizacja 

To stało się w samolocie. Internauci wyśmiali tiktokera

26

Pewna para z Australii wybrała się w wymarzoną podróż, lecz już w samolocie zakochanych spotkała niemiła niespodzianka. Gdy zapytali jednego ze współpasażerów, czy jest skłonny zamienić się miejscami, by mogli siedzieć obok siebie, ten odmówił.

To stało się w samolocie. Internauci wyśmiali tiktokera
Jay wkurzył się... ale czy słusznie? (Adobe Stock, TikTok, Jarek Kilian)

Jay Kloss wraz z żoną Zoe podróżowali samolotem linii Virgin Australia w jej urodziny. Nie była to duża maszyna - dwa rzędy po dwa miejsca. Ona siedziała przy oknie, a on od przejścia, ale w rzędzie obok. Bardzo chcieli spędzić lot obok siebie, dlatego Jay postanowił zaproponować zamianę miejsc.

Przykra sytuacja w samolocie. Współpasażer nie chciał się zamienić

Mężczyzna poprosił współpasażera, który siedział obok jego żony (na miejscu od przejścia), czy mógłby się zamienić, by zakochani mogli spędzić podróż bliżej siebie. Ten jednak go zignorował, co Australijczyk zrelacjonował w krótkim wideo na TikToku.

Chciałem siedzieć z moją panią w jej urodziny - opowiadał Jay.

Gdy nalegał na zamianę, pasażer wreszcie odpowiedział, że może zamienić się tylko na miejsce przy oknie. Wówczas parę dzieliłoby przejście.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: "Halo Polacy". Zamieszkali w domku jak z bajki. Gdy właściciel usłyszał, że są Polakami, nie był zadowolony

Zakochani nie wierzyli w to, co usłyszeli. Jay oferował bowiem mężczyźnie dokładnie takie samo miejsce, ale w rzędzie obok. Nie pomagały też prośby Zoe. Współpasażer uparcie odmawiał.

Czy ktoś może mi wyjaśnić, co tu się do cholery dzieje? To samo miejsce, tylko po innej stronie przejścia - denerwował się Jay, nagrywając film na TikToka.

Chcieli spędzić razem lot. Internauci ich wyśmiali

Choć podróżnik i jego żona byli oburzeni, to internauci ich wyśmiali. Rezerwacja konkretnych miejsc w samolocie w niektórych liniach odbywa się za dodatkową opłatą, nie każdy więc chce rezygnować z miejsca, za które zapłacił.

Dlaczego nie zarezerwowaliście miejsc obok siebie? Wygląda na to, że to twój problem, a nie jego - napisała jedna z komentujących osób. - Nienawidzę ludzi, którzy proszą o zamianę miejsc. Rezerwujcie sobie konkretne! - dodał ktoś inny.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Na koniec wywodu Jaya na TikToku dowiadujemy się, że pasażer, który miał miejsce przy oknie obok niego, powiedział w końcu, że może zamienić się z Zoe. Dzięki temu małżonkowie mogli lecieć razem.

Zamienilibyście się miejscami w samolocie, gdyby ktoś was o to poprosił?

Autor: IR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić