Pasażerka była zniesmaczona. Pokazała, co spotkało ją w samolocie

84

Jedna z użytkowniczek Reddita pokazał, co spotkało ją podczas międzynarodowego lotu samolotem. Siedzący za nią pasażer postanowił wyciągnąć swoje nogi na tyle daleko, że pokazał jej swoje bose stopy.

Pasażerka była zniesmaczona. Pokazała, co spotkało ją w samolocie
Pasażerka była zniesmaczona (Reddit)

Nieodpowiednie zachowanie innych pasażerów może zepsuć nawet wymarzoną podróż. Przekonała się o tym jedna z użytkowniczek Reddita. Zachowanie siedzącego za nią mężczyzny było na tyle niekulturalne, że zamieściła na popularnym forum wymowną fotografię.

Amerykankę spotkała nieprzyjemna sytuacja podczas lotu międzynarodowego. Siedzący za nią pasażer postanowił maksymalnie się rozluźnić, nie zważając przy tym na komfort podróży innych. Mężczyzna zdjął buty i skarpetki, a następnie rozprostował swoje nogi w taki sposób, że jego bose stopy wystawały przed siedzenie autorki wpisu. Nie wiadomo, czy mężczyźnie zwrócono uwagę na jego niestosowne zachowanie.

Sprawa wywołała spore oburzenie wśród internautów. Wielu z nich podsuwało autorce wpisu śmiałe pomysły na ukaranie niesfornego pasażera. Nie wiadomo jednak, czy ta skorzystała z któregoś ze scenariuszy odwetu.

Zobacz także: Śmierć 30-latki z Pszczyny. Poruszający komentarz Nowackiej
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić