Wyrzucono go z samolotu. Pasażerowie nie mogli uwierzyć, że to zrobił

15

Wczasowicze lecący z Melbourne na Bali byli już wystarczająco zirytowani faktem, że ich lot został opóźniony. Niestety, po chwili nadszedł kolejny powód do zdenerwowania. Jeden z podróżnych postanowił zapalić papierosa na pokładzie samolotu, co jest kategorycznie zabronione. Turyści musieli więc poczekać jeszcze dłużej, aż policja wyprowadzi niesfornego pasażera.

Wyrzucono go z samolotu. Pasażerowie nie mogli uwierzyć, że to zrobił
Policja wyprowadziła jednego z pasażerów z samolotu (Adobe Stock, TikTok, Alexander)

Sytuacja miała miejsce na pokładzie samolotu linii lotniczych Jetstar. To tani australijski przewoźnik, który tego dnia czarterował lot na Bali. Rejs był wyraźnie opóźniony. Około 15:00 we wtorek 6 września pasażerowie weszli na pokład, a przez nieodpowiedzialnego pasażera samolot nie opuścił lotniska aż do 19:00. Ostatecznie na miejsce podróżni dotarli dopiero przed 13:00 następnego dnia.

Skandaliczne zachowanie pasażera samolotu

Mężczyzna lecący na Bali zlekceważył wszystkie zakazy i zapalił papierosa na pokładzie samolotu tuż przed startem. W ten sposób zostawił pozostałych pasażerów w dymie tytoniowym.

Palenie, "wapowanie" oraz używanie elektronicznych papierosów jest niedozwolone we wszystkich samolotach Jetstar, w australijskich terminalach lotniskowych oraz na płycie lotniska - powiedział w rozmowie z news.com rzecznik prasowy linii lotniczej.

Mężczyzna został wyprowadzony z samolotu. To niestety skutkowało jeszcze większym opóźnieniem startu.

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, a nasza polityka zakazu palenia jest ściśle egzekwowana - podkreślił rzecznik.

Mężczyzna został nagrany

Pasażerowie nagrali turystę, który zapalił papierosa. Wideo, na którym widać, jak wyprowadza go policja, pojawiło się między innymi na profilu "sineadmerrett" na TikTok-u. Kilkunastosekundowy materiał podpisany został: "Kiedy twój lot na Bali jest już opóźniony, a ten facet postanawia zapalić papierosa, więc musimy czekać, aż policja go odprowadzi". Nie ma co się dziwić, że podróżni nie kryli oburzenia.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Pod nagraniem nie brakuje komentarzy, w których internauci narzekają na swoje przygody w samolotach. "Takie rzeczy tylko podczas lotu na Bali", "Czy to nie była przyjemność... siedzieć w tym samolocie tyle godzin" - pisali komentujący.

Zobacz także: Ile kosztuje podróż dookoła świata? "Nie wiem, ile wydaliśmy i nie chcę wiedzieć"
Autor: NGU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić