aktualizacja 

Hit sieci. Zrobił to w samolocie. Ludzie chcą, by siedział obok nich

28

Podróżni wybierając się w długi rejs samolotem zabierają najczęściej ze sobą książki, słuchawki, czytniki e-booków, gry i inne gadżety, które umilą czas spędzony w czasie lotu. Mężczyzna z Teksasu postanowił jednak zabrać coś mniej oczywistego - sprzęt do robienia tatuaży. Co ciekawe, zrobił on tatuaż kobiecie, która siedziała obok niego.

Hit sieci. Zrobił to w samolocie. Ludzie chcą, by siedział obok nich
Mężczyzna zrobił tatuaż w samolocie kobiecie, która siedziała obok (Adobe Stock, TikTok, Usagi)

Młody tatuażysta z Teksasu zajął w samolocie miejsce obok kobiety, która zwierzyła mu się, że chciałabym zrobić sobie tatuaż. Jej problem polegał na tym, ze nie wiedziała, gdzie znaleźć odpowiednie studio. Podróżny, który miał w bagażu podręcznym cały sprzęt potrzebny do wykonania tatuażu, zaproponował, że może to zrobić tu i teraz, a szalona kobieta od razu się zgodziła.

Nagranie hitem TikToka

Tatuator zamieścił na swoim profilu na TikTok-u wideo przedstawiające to, co się wydarzyło. Pod filmem zawrzało. Nagranie, podczas którego robi on tatuaż w czasie rejsu samolotem przed chwilą poznanej kobiecie, zostało odtworzone aż 4,1 miliona razy. Ponadto zyskało prawie 770 tys. polubień.

Na filmie widać, jak mężczyzna dezynfekuje sprzęt do tatuaży w samolotowej toalecie. A następnie tatuuje na nadgarstku podekscytowanej kobiety małymi literami napis "hello" (cześć). Co ważne, personel pokładowy wiedział o wykonywanym zabiegu i stewardesy wyraziły zgodę na jego rozpoczęcie.

Ta wiadomość podzieliła Internet

Pod nagraniem na TikTok-u pojawiły się tysiące komentarzy. Niektórzy są zachwyceni tym, co zrobił mieszkaniec Teksasu i sami chcieliby mieć szczęście i spotkać go w czasie rejsu samolotem.

"To najfajniejsza historia tatuażu", "Jeśli zdarzy ci się lecieć z LA do Miami w listopadzie, chciałbym umówić się na spotkanie!", "Jaki będzie twój następny lot? Chciałabym siedzieć obok ciebie" - piszą pod nagraniem internauci.

Nie wszyscy jednak wykazują taki entuzjazm. Zarówno pod nagraniem na TikTok-u, jak i na Instagramie, gdzie Amerykańska Administracja Bezpieczeństwa Transport udostępniła wideo, nie brakuje komentarzy, w których dominuje głos rozsądku i wybrzmiewa duży pesymizm.

"To jest tak niehigieniczne i niebezpieczne dla dosłownie wszystkich. proszę, nie zachęcaj do tego rodzaju zachowań", "Samolot to jedno z najbardziej niehigienicznych miejsc...", "To wszystko zabawa, ale dopóki nie nadejdą turbulencje" - czytamy.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Niektórzy zastanawiają się, jak to możliwe, że mężczyzna mógł wnieść na pokład pistolet do tatuażu i igły. Tutaj jednak TSA wyjaśniło, że sprzęt do tatuażu był dozwolony w bagażu podręcznym.

Źródło: TikTok/Instagram

Zobacz także: Nieodkryty region Grecji. Nieziemskie widoki i brak tłumów
Autor: NGU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić