aktualizacja 

Zawsze używaj w samolocie. Stewardesa wyjaśnia, dlaczego

58

Australijska stewardesa opublikowała na Tiktoku wideo, w którym opowiada swoim obserwatorom o problemie, którego obawia się podczas lotów. Zdradza także, jaki jest jej sposób na jego rozwiązanie.

Zawsze używaj w samolocie. Stewardesa wyjaśnia, dlaczego
Australijska stewardesa zwróciła uwagę internautów na problem promieniowania słonecznego (Tiktok)

Co może być wspomnianym przez stewardesę zagrożeniem? Chodzi o promieniowe UV, które podczas podróży samolotem może być wyjątkowo silne. W krótkim wideo, opublikowanym na profilu @kayla.zck na Tiktoku, stewardesa opowiada, że to problem, o którym większość pasażerów nie ma nawet pojęcia.

Szkodliwe promieniowanie UV podczas lotów samolotem

- Promieniowanie UV na górze jest tak niewiarygodnie wysokie, że religijnie stosuję kremy z filtrem przeciwsłonecznym przed lotem i w jego trakcie - wyjaśnia stewardesa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: To miasto warto odwiedzić. Lot trwa niecałą godzinę

Następnie stewardesa pokazała krem z filtrem, którego używa do pielęgnacji twarzy podczas lotów. Przelewa produkt do mniejszych pojemników i dzięki temu może mieć go zawsze ze sobą na pokładzie. Jednocześnie zwróciła uwagę internautów na to, że używa australijskiego kremu z filtrem, ponieważ jej zdaniem ma lepszą jakość.

- Ten krem jest naprawdę niesamowity w porównaniu z kremami dostępnymi w innych krajach. Zwłaszcza z tymi do dłoni i twarzy - wyjaśnia i dodaje, że jej post ma być przypomnieniem dla podróżnych, aby dbali o zdrowie swojej skóry.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

W trakcie podróży samolotem warto mieć również krem nawilżający

"O mój boże!" - komentują internauci. "Nigdy by mi to do głowy nie przyszło". ktoś inny zażartował, że najchętniej wskoczyłby na dach samolotu, żeby się tylko opalić.

Jednak ochrona przeciwsłoneczna to nie wszystko. Warto również w trakcie lotów (szczególnie tych długodystansowych) pamiętać o odpowiednim nawilżaniu skóry. Dlatego podczas podróży przyda się również mgiełka nawilżająca lub krem.

Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić