Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
WIP
|
aktualizacja

Julia zapadła w śpiączkę. Cud tuż przed odłączeniem od aparatury

223
Podziel się:

Julia Kołodziejska miała już nie żyć. 20-latka pochodząca z Płocka zapadła w śpiączkę. Tuż przed odłączeniem od aparatury stał się cud!

Julia zapadła w śpiączkę. Cud tuż przed odłączeniem od aparatury
Julia Kołodziejska miała już nie żyć, cud przed odłączeniem od apratury (Siepomaga.pl, Siepomaga.pl)

Julia Kołodziejska to 20-latka pochodząca z Płocka. Studentka II roku biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu zapadła w śpiączkę. Jej marzenia o pomocy innym legły w gruzach. Chciała badać ludzkie DNA, jednak nagła choroba zmieniła całe życie młodej dziewczyny.

Nieprzytomną studentkę, 13 grudnia 2021 roku, znalazła współlokatorka. Leżała w studenckim mieszkaniu, skąd przewieziono ją do szpitala. Stan Julii pogarszał się z godziny na godzinę. Trafiła na OIOM, wprowadzono ją w śpiączkę farmakologiczną. 19 grudnia rodzina usłyszała diagnozę: "wielonarządowa niewydolność i wylew do mózgu".

W związku ze śmiercią pnia mózgu, Julia Kołodziejska miała zostać odłączona od aparatury. Nagle stał się cud. Gdy rodzina miała pożegnać dziewczynę na zawsze, jej źrenica zareagowała na światło.

CUD, inaczej tego nie możemy nazwać. 10 dni później Julka wybudziła się, ale lekarze nadal odzierali nas z resztek nadziei, chociaż wszystko wskazywało na to, że Julcia walczy - piszą bliscy na stornie zbiórki Siepomaga.pl.

Bliscy zorganizowali internetową zbiórkę. Julia z Płocka jest pod opieką lekarzy. Wymaga dializowania, cierpi na czterokończynowy niedowład. Konieczne jest specjalne leczenie. Rodzina dziewczyny pisze:

Aktualnie nasza Juleczka wymaga intensywnej terapii neurorehabilitacyjnej. Wierzymy, że da z siebie wszystko, a później odwdzięczy się i odda wszystko dobro, które teraz dostaje.

Link do zbiórki znajduje się TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(223)
Horacy
4 miesiące temu
Dobra ok. Ale czemu straciła przytomność? Zaufała nauce? Nikt nie pada bez przyczyny. Zdrowa dwudziestolatka nagle? Obudziła się ale teraz jest pewnie warzywem. Pocieszający artykuł.
Nemeczek
4 miesiące temu
To na pewno Buk maczał w tym palce
irma
4 miesiące temu
strach wierzyć lekarzom. Ilu ludzi posłali na śmierć błędną diagnozą, a mimo to dalej wydaje się niektórym, że są bogami i mają prawo odbierać ludziom wolność, prawo do wyboru i życie!
Mikrobiolog
4 miesiące temu
Dzisiaj leki już nie leczą ....
Jaki bóg? Kto...
4 miesiące temu
Bzdury i brednie. To raczej scenariusz najnowszej komedii Juliusz Machulskiego.
St. piel
4 miesiące temu
To nie cud,a błędna diagnoza.
Docent London
4 miesiące temu
Ciekawe czy była szczepiona po tych wynalazkach są różne cuda
Balon
4 miesiące temu
Mamy cud Morawieckiego czyli w szpitalu też jest
Ewe
4 miesiące temu
Jaki to cud ?? Jakie to zycie ??
ToBozazasluga
4 miesiące temu
Czemu nikt nie pisze że to Bóg dał jej drugie życie
Cynik
4 miesiące temu
Prawda jest taka że zamiast lekarzy jest coraz więcej urzędników koncernów serwujących leki które nie mają wyleczyć lecz podleczyć . Dziś nawet wiejska znachorka lepiej wie jakimi ziołami trzeba leczyć różne choroby .
Ratownik
4 miesiące temu
Te hieny cmentarne nie interesuje zdrowie pacjentow, tylko ich narzady.
Basia
4 miesiące temu
Podobna sytuacja była z moim mężem. Ojom czekał na podpis, żeby odłączyć aparaturę. Również diagnoza zapadła śmierć mózgu. Dla mnie było to niepojetne. Męża wywiezlismy do Torunia wierzylismy, że sobie poradzi młody człowiek pokona wszystko mówiliśmy. Niestety żył jak roślinka przez 4 lata. Potem zabronili odwiedzin, covid, byli coraz gorzej. Młody człowiek 41 lat waga 80 kg. Już nie ma go z nami. 😥. Lekarze się nie mylili, a ja wierzyłam, że wróci....
arlukow
4 miesiące temu
cud to jest pytanie i odpowiedź jak taki lekarz dostał pozwolenie aby leczyć ludzi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić