Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Prawdopodobnie przez nią zmarł. Choroba długo nie daje żadnych objawów

201
Podziel się:

Wiadomość o śmierci tancerza "Tańca z Gwiazdami" wstrząsnęła zarówno widzami, jak i jego znajomymi z planu. W chwili tragedii Żora Korolyov miał zaledwie 34 lata. Poznaliśmy nieoficjalną przyczynę śmierci gwiazdora – to zapalenie mięśnia sercowego.

Prawdopodobnie przez nią zmarł. Choroba długo nie daje żadnych objawów
Żora Korolyov nie żyje. Przyczyną jego śmierci miało być zapalenie mięśnia sercowego (AKPA, AKPA)

Na temat śmierci tancerza opublikowała wpis Ewelina Bator. Partnerka zmarłego podziękowała mu za wspólne pięć lat oraz wyznała, że darzyła 34-latka głębokim uczuciem.

Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie – napisała Ewelina Bator (Wirtualna Polska).

Żora Korolyov – przyczyna śmierci. Co to jest zapalenie mięśnia sercowego?

Według nieoficjalnych ustaleń Wirtualnej Polski Żora Korolyov zmarł w konsekwencji zapalenia mięśnia sercowego. To schorzenie, które najczęściej jest diagnozowane właśnie u mężczyzn.

Zobacz także: Zobacz też: Nie żyje Willie Garson z "Seksu w wielkim mieście". Reżyser opowiedział o nim

Jak informuje portal Poradnik Zdrowie, przyczyną zapalenia mięśniowego sercowego są infekcje. Mogą one być bakteryjne, grzybiczne lub pasożytnicze, jednak najczęściej diagnozowanymi są wirusowe. Zwykle wywołuje je enterowirus Coxsackie B, wirus różyczki, ospy wietrznej i półpaśca czy HCV, a nawet – wirus grypy.

Innymi – niezakaźnymi – przyczynami zapalenia mięśnia sercowego są niektóre leki, metale ciężkie, a nawet promieniowanie czy narkotyki. Ta poważna dolegliwość objawia się m.in. dusznością, odczuwaniem bólu w klatce piersiowej oraz kołataniem i przyspieszeniem akcji serca. Dotknięty nią pacjent zauważa u siebie obrzęk kostek oraz podudzia.

Zapalenie mięśnia sercowego może dawać również objawy, które łatwo pomylić z innym schorzeniem, np. przeziębieniem. Są to ból głowy, mięśni i stawów, gardła, a także wzrost temperatury ciała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(201)
ble
4 miesiące temu
Forum opanowała ruska agentura bredząca o szkodliwości szczepień. 500 trupów dziennie w samej Polsce ich nie rusza ale doszukują się drugiego dna w pojedynczych przypadkach raz na miesiąc na całym świecie.
szczepionka n...
5 miesięcy temu
to, że ludzie umierają również po szczepionce na kowida... do tego nie przyzna się Żaden Rząd na świecie bo przyznałby się do porażki szczepień.... więc trzeba brnąć dalej w kłamstwa...
-----
5 miesięcy temu
koleżanka zmarła na rozległy zawał, 51 lat, silna osoba, akurat 3-4 dni po 3 dawce na kowida
lklk
5 miesięcy temu
przyczyną zapalenia mięśnia sercowego jest też szczepionka na kowida, dlatego japończycy wycofali się z obowiązkowych szczepień, gdyż często obserwowano taki efekt uboczny szczypawek
mibow
5 miesięcy temu
no tak, teraz trzeba robić wszystko w obronie szczypawki, która miał ludzkość uczynić nieśmiertelną a tu jeden po drugim padają i idee bycia sterylną białą kartką wzięła w łeb
tesa
5 miesięcy temu
Szczypawka tak samo jak i virus albo przezyjesz albo nie, wiec po co podwajac ryzyko?
IX Karnapa
5 miesięcy temu
Japonia wycofuje się z obowiązku szczepień. Powód: zapalenie mięśnia sercowego
eutana
5 miesięcy temu
Tak jak to powiedział lekarz z rady medycznej ktoś kto się nie zgłosi tydzień przed śmiercią i nie zgłosi problemów z sercem nie może zostać uznany za NOP po keczupowaniu bo nie zgłosił tego tydzień przed śmiercią.
ochyda
5 miesięcy temu
zapalenie mięśnia sercowego to najczęstsze powikłanie po keczupowaniu dla osób które umarły po szczepieniu. A oni dalej że miał grzybice. Orwell powinien zostać świętym przy takim przekazywaniu rzeczywistości. Schizofrenia i choroby psychiczne to przy tym mały chwilowy problemik.
Ola
5 miesięcy temu
Naglica ostatnio.bardso popularna choroba i przypadłość po szczepionce staje się bardziej popularna niż srovid już u zaszczpionych
Jacek
5 miesięcy temu
Zmarł po szczypawie która przyjął kilka dni wcześniej informował o tym jego przyjaciel
pawel=
5 miesięcy temu
powinien pójść do lekarza +++
Chb
5 miesięcy temu
Taaa, choroba… Piłkarze też nagle padają co drugi dzień. Już ich zmarło chyba z 200. Przecież już wiadomo, że to ostatnia prosta spowodowała.
Michał
5 miesięcy temu
W którym miejscu tego artykułu jest napisane coś na temat szczepionki?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić