Zmarł 34-letni Żora Korolyov. Co się stało?

138

Nie żyje 34-letni tancerz Żora Korolyov. Ta wiadomość zszokowała wiele osób. Co było przyczyną jego śmierci? Pojawiły się już nieoficjalne informacje na ten temat.

Zmarł 34-letni Żora Korolyov. Co się stało?
Żora Korolyov (AKPA)

"Super Express" ustalił, że do zgonu Żory Korolyova miało doprowadzić zapalenie mięśnia sercowego. Informator, na którego powołuje się dziennik, przekazał, że we wtorek tancerz był bardzo zajęty swoimi sprawami.

Tego samego dnia miał jeszcze udać się na trening. Niestety, na salę gimnastyczną już nie dotarł.

Okazuje się, że gwiazdor zasłabł w swoim domu. Podobno trafiła na niego jego partnerka Ewelina Bator.

Błyskawicznie powiadomiła pogotowie. Medycy przybyli na miejsce zdarzenia i podjęli reanimację. Niestety, wysiłki służb nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Korolyov zmarł.

Żora Korolyov nie żyje. Kim był?

Żora Korolyov pojawiał się w "Tańcu z gwiazdami" zarówno na antenie TVN-u (2007-2008), jak i Polsatu (2016-2017). Tańczył z Kasią Cerekwicką, Isis Gee, Agnieszką Cegielską, Karoliną Gorczycą, Dominiką Gwit oraz Martyną Kupczyk.

Korolyov ponadto wystąpił w programie "Jak oni śpiewają". Zaliczył też epizod w filmie "Kochaj i tańcz" i serialach "Niania" oraz "Ojciec Mateusz".

Od młodzieńczych lat kochał tańczyć. Pierwsze sukcesy odnosił już w wieku dziewięciu lat. Gdy miał 15 lat, postanowił wyjechać do Niemiec, natomiast w 2003 roku przeniósł się do Polski. Nasz kraj reprezentował na mistrzostwach świata. Ponadto został wicemistrzem Polski w kategorii par dorosłych.

Ukończył Warszawską Wyższą Szkołę Zarządzania. Poza tym był absolwentem Narodowego Uniwersytetu Wychowania Fizycznego i Sportu Ukrainy na kierunku "choreografia i taniec".

Zobacz także: Jak przedłużyć trwałość choinki? Proste i domowe sposoby eksperta
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić