Przypięła klips do dłoni. "To uratowało mi życie"

18

Migrena to uciążliwa dolegliwość, której przyczyny mogą być bardzo różne. Lekarze wymieniają wśród nich wysiłek, stres, złe odżywianie oraz picie alkoholu. Jeśli też zmagasz się z migreną, sprawdź prosty sposób wymyślony przez Elizabeth Hayes z Indiany.

Przypięła klips do dłoni. "To uratowało mi życie"
(Archiwum prywatne)

Sposób na migrenę

Z powodu migreny cierpią głównie kobiety, chociaż to problem 10-15 proc. ludzi na świecie. Dolegliwość ta dopada głównie osoby przed czterdziestką, co jednak nie wyklucza pojawienia się jej w każdym innym wieku. Częste i silne bóle głowy mogą źle oddziaływać na nasze życie, gdyż oprócz bólu migrenie mogą towarzyszyć także światłowstręt, nudności oraz wymioty.

Elizabeth Hayes ze stanu Indiana w Stanach Zjednoczonych od lat cierpiała na migrenę. Ta dolegliwość była dla niej nie do zniesienia i na wszelkie sposoby próbowała się jej pozbyć. Udało się jej w końcu wygrać z bólami za pomocą niecodziennej metody. Najskuteczniejszą bronią w walce z migreną okazał się plastikowy klips. Jak twierdzi Elizabeth – uratował jej życie.

Czuły punkt

Odpowiednio przypięty do dłoni klips przyniósł ulgę już po minucie. Jak się okazało – wystarczyło nacisnąć konkretny punkt na ciele, żeby dolegliwości bólowe ustąpiły. Od tamtej pory, stosowanie klipsów, klamerek i spinaczy cieszy się ogromnym powodzeniem wśród internautów zmagających się na co dzień z migreną.

Elizabeth podzieliła się swoją metodą na Facebooku. Jej post opisujący metodę pozbycia się migreny zyskał 276 tys. udostępnień i 218 tys. komentarzy. Wiele osób potwierdziło, że jej sposób naprawdę działa.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić