o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Obcierka na parkingu w Warszawie. SMS od kobiety podbija internet

167
Podziel się

Uprzejmość - nie tylko na drodze - zdecydowanie popłaca. Pewien młody kierowca przytarł cudze auto na żoliborskim parkingu. Postanowił zachować się uczciwie i zostawił za wycieraczką kartkę z numerem telefonu. Właścicielka samochodu okazała mu za to wielką wdzięczność. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Obcierka na parkingu w Warszawie. SMS od kobiety podbija internet
Kierowca został doceniony za swoje uczciwe zachowanie.
bEsmUtYR

Jakiś czas temu młody i niedoświadczony kierowca przypadkowo porysował czyjeś auto, wyjeżdżając z parkingu na Żoliborzu. Jak relacjonuje jego ojciec na Twitterze, przestraszony chłopak zadzwonił do niego, by skonsultować dalsze kroki w sprawie.

Młody kierowca z Warszawy doceniony za swoje uczciwe zachowanie

Razem mężczyźni ustalili, że należy zachować się przyzwoicie i zostawić do siebie kontakt. Niedawno kierowca otrzymał pełnego wdzięczności SMS-a od właścicielki uszkodzonej skody.

bEsmUtYT
Dziękuję, że Pan się przyznał/nie uciekł, a potem nie ignorował/nie odrzucał moich telefonów. Dziękuję, że Pan odpisywał na smsy. Dziękuję Panu - napisała kobieta.
Mam teraz bardzo trudny czas w moim życiu, a sprawa uszkodzonego auta (choć mnie i zdenerwowała i podłamała), to dzięki temu że Pan się przyznał i nie zignorował, była łatwiejsza do dźwignięcia i sprawiła, że nie załamałam się kompletnie - dodała.
bEsmUtYZ

SMS-a od kobiety ojciec kierowcy opublikował w sieci. Zdjęcie, na którym widać wiadomość, uzyskało ponad 7 tys. polubień.

Jak widać na załączonym obrazku, zawsze warto być uczciwym i przyznać się do błędu. Nigdy nie wiemy, z jakim człowiekiem mamy do czynienia i z czym dana osoba się zmaga. Pamiętajcie, karma wraca!

bEsmUtZa
Zobacz także: Policyjny pościg i seria strzałów. Sceny jak z filmów akcji w Gdańsku
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEsmUtZu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(167)
Locco
5 miesięcy temu
Czekam na komentarz, że to był na pewno katolik. Bo gdyby to była informacja, że ktoś został okradziony lub pobity, to taka uwaga na bank by się zaraz pojawiła.
Chore
5 miesięcy temu
Kiedyś takie zachowania były normalne. Teraz człowiek czuje się wyróżniony, jak zostanie uprzejmie obsłużony w sklepie czy nie zjechany przez urzędnika. A przyjazne i empatyczne osobniki to ewenement , którym się chwalimy przed całą Polską
jasmira
5 miesięcy temu
szydłowa by sie nigdy w życiu nie przyznała
bEsmUtZv
Kasia
5 miesięcy temu
Mi kiedyś ktoś obtarl skode przez pół samochodu, cały tył że światłami włącznie. Oczywiście nic nie zostawił. Ale był monitoring miejski. Pan policjant od ręki sprawdził nagranie i okazało się, że było za daleko, żeby od razu ustalić numer rej. Ale policjanci byli tak zszokowani tym, jak doszło do tego obtarcia i zwykłego chamstwa ze strony kierowcy, że poszukali po kilku nagraniach z różnych kamer w okolicy, żeby na którejś zlapac numer rej. Udało się, OC pokrylo mi szkode. A rysy powstały w ten sposób, że w samochodzie stojącym obok mojego na parkingu nie domknely się drzwi i otworzyły tak, że dotknęły mojego auta (odbily przy zamykaniu). A po chwili auto zaczęło zjeżdżać że swojego miejsca na ulicę (było lekkie wzniesienie) i idealnie tymi otwartymi drzwiami jechało po boku mojego auta aż się zatrzymało na równym! A gość wrócił, wsiadl do auta i nawet się nie rozejrzał. Policjanci stwierdzili, że to zdarzenie było tak absurdalne i nieprawdopodobne, że gościa musza zlokalizować!
Wika
5 miesięcy temu
Mnie tez kiedyś ktoś obtarł.. kartki nie zostawił, nawet nie podszedł i nie zobaczy co zrobił... skąd wiem? Ktoś siedział obok w aucie i widział to.. i tak się wkurzył że zapisał nr Rej i zostawił mi za szyba wraz ze swoim telefonem.. uśmiałam powiadomić policję.. niestety!
0 z axa
5 miesięcy temu
Co to za auto? Pewnie dostała jakas zjezdżoną skodzine po dziadku. I teraz remontuje ja za cudze.
aloszka
5 miesięcy temu
Też mnie kiedyś przytarli. Pod bankiem z kamerą monitoringu. gnój zostawił kartkę z fałszywym numerem telefonu. Monitoring był atrapą.
Sunia
5 miesięcy temu
Obcierka, obierka, reklama..słowotwórstwo ?
Tommi
5 miesięcy temu
W świetle prawa zostawienie kartki z numerem telefonu i odjechanie z miejsca zdarzenia i tak niestety jest traktowane jak ucieczka.
generał
5 miesięcy temu
taki los takie tango i cash easy... pan wrócił
Trzy szóstki
5 miesięcy temu
A ja znam ojca którego syn uczy uczciwości i umiejętności ponoszenia konsekwencji za błędy,i to jest tragedia syna
Marko
5 miesięcy temu
I super BRAWO !!!
Polak
5 miesięcy temu
Niestety ale czasami osoby w depresji nawet taka niby błaha sprawa może doprowadzić do nieodwracalnego kroku.
bEsmUtZn
Przykre_fakty
5 miesięcy temu
I co w tym takiego dziwnego? Że człowiek zachował się normalnie, uczciwie. To dzisiaj już trzeba o tym trąbić na pół Polski - fajny mamy kraj :( niestety
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić