o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|

Anglia. Auto z nielegalnymi imigrantami. Aresztowano 15 osób

4
Podziel się

Policja hrabstwa Wiltshire (Anglia) zatrzymała auto ciężarowe, w którym przewożono 15 nielegalnych imigrantów. Wszyscy, włącznie z kierowcą auta, zostali aresztowani przez angielską policję. Nie wiadomo jeszcze, skąd pochodzą.

Anglia. Auto z nielegalnymi imigrantami. Aresztowano 15 osób
(Twitter, BBC)
bECjYSDF

Zaledwie kilka tygodni po odnalezieniu 39 ciał imigrantów w ciężarówce w Essex policja odkryła kolejną nielegalną grupę. Tym razem do zdarzenia doszło w hrabstwie Wiltshire w południowej Anglii.

W środę, krótko przed godz. 20:30, funkcjonariusze otrzymali anonimowe zgłoszenie o możliwym przestępstwie. Aby zatrzymać podejrzane auto ciężarowe, zablokowano całe skrzyżowanie Kington Langley niedaleko Chippenham.

W naczepie zatrzymanej ciężarówki znaleziono 15 osób. Wszyscy w grupie to mężczyźni w wieku od 16 do 30 lat. Personel pogotowia ratunkowego przeprowadził wstępne badania lekarskie. Wszyscy zostali uznani za zdrowych.

bECjYSDH
Zobacz także: Zobacz także: Wieźli ich w chłodni. Porażające odkrycie podczas rutynowej kontroli

Całą grupę, włącznie z kierowcą, aresztowano. Zostaną im postawione zarzuty dotyczące przestępstwa imigracyjnego. Angielska policja powiedziała, że na tym etapie nie jest w stanie potwierdzić narodowości znalezionych osób.

Ściśle współpracujemy z innymi jednostkami, prowadząc dalsze dochodzenia. W pełni rozumiem, że ostatnie tragiczne wydarzenia w innych częściach kraju będą oznaczać wzrost zainteresowania i większe zaniepokojenie takimi incydentami. Chciałbym podziękować czujnej osobie, która zgłosił nam ten incydent – powiedział nadinspektor Steve Cox.

bECjYSDN

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bECjYSEi
KOMENTARZE
(4)
słuchaj
2 lata temu
halo.radio
dgfdg
2 lata temu
najwieksza głupota tych procederów to aresztowanie i obwinianie kierowców buhahahahahahaa kto tam ma takie pomysły?!??!?!?!?! oni są ślepi i nie widzą co od 10 lat sie dzieje na granicy francuskiej? nikt tego nie widzi jak tysiące bandziorów włazi do ciezarówek uszkadza je i jeszcze zastraszają kierowców?!?!?! od 10 lat trwa tam dzicz i nikt nic z tym nie robi a teraz nagle szukają winnych wśród kierowców
Ggg
2 lata temu
Inżynierowie i lekarze? ??
bECjYSEj
****
2 lata temu
Włącznie? Hmmm...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić