Radosław Opas
|
aktualizacja

Plaga molestowań w żłobku. Wykorzystanych mogło być nawet 100 dzieci

180 reakcji
0
0
180
Podziel się

W żłobku Jack and Jill Childcare znajdującym się w angielskim hrabstwie Devon, wykorzystana seksualnie mogła zostać nawet ponad setka dzieci. Policja aresztowała jednego z opiekunów placówki, która od 29 lipca pozostaje zamknięta.

Plaga molestowań w żłobku. Wykorzystanych mogło być nawet 100 dzieci
(Google Street View)

Policja zaczęła kontaktować się z rodzicami poszkodowanych dzieci. Pierwsze doniesienia funkcjonariusze otrzymali 29 lipca, kiedy to wpłynęło do nich zgłoszenie, że jedno z podopiecznych dzieci mogło zostać wykorzystane seksualnie.

Wydaje się, że są to działania jednej osoby, a przestępstwa nie wiążą się z robieniem ani rozpowszechnianiem jakichkolwiek zdjęć – oświadczył inspektor James Stock z brytyjskiej policji.

Aresztowano podejrzanego. W ręce policji trafił dwudziestoparoletni opiekun pracujący na co dzień w żłobku w Devon. Mężczyzna został jednak zwolniony za kaucją. Otrzymał zakaz zbliżania się do terenu placówki.

Śledztwo wciąż trwa. Policjanci przejrzeli już łącznie ponad 250 godzin materiału z kamer monitoringu. Według ustaleń, dzieci, które mogły zostać wykorzystane seksualnie nie posiadają więcej niż 2 lat – donosi Independent.

Wygląda na to, że kontakt ogranicza się do pomieszczeń dziecięcych i nie uważamy, aby jakikolwiek inny pracownik miał wiedzę na temat potencjalnego molestowania – dodał Stock.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

180
0
0
KOMENTARZE
(180)
marta
3 miesiące temu
Żłobek, w którym pracuje przynajmniej kilkanasie osób, nikt nie zauważyły nic, trudno w to uwierzyć. Jest monitoring, pracują dorośli ludzie, rzecz dzieje sie na ich oczach a dzieci są krzywdzone. Patologia, zoombii.
iza
3 miesiące temu
jak to, to cywilni też molestują?
ice
3 miesiące temu
I tyle w temacie - wypuszczony za kaucją...brak słów
tomek
3 miesiące temu
Jaki facet mający dwadzieścia parę lat zatrudnia się w żłobku jako opiekun .
cerber
3 miesiące temu
Wystarczyłoby publicznie w TV rozpuścić go w kwasie i kolejny pedofil zastanowiłby się czy pragnie tak skończyć. Powiecie że nie zabijał dzieci ale cześć z nich może mieć traumę na całe życie, więc będzie to wpływać na innych ludzi, na ich rodziny, na ich efektywność jako podatników i potencjalnych klientów systemu opieki zdrowia. Skala krzywd jest KOSMICZNA bo każde dziecko to początek drzewa konsekwencji ! Można pochylać się nad incydentem ale seryjny potwór nie jest dla mnie człowiekiem. Wielu gwałcicieli powinno skończyć podobnie choć oczywiście między dorosłymi istnieją odcienie szarości i nie jest to zawsze jednoznaczne, niemniej siłowe wymuszanie uległości seksualnej powinno się karać śmiercią tak jak handel ludźmi czy organami. Albo szanujemy najwyższe wartości albo tylko udajemy że jesteśmy tacy cywilizowani. Utrzymywanie potworów przy życiu nie świadczy o inteligencji a raczej o chorej fascynacji niektórych !
Najnowsze komentarze (180)
Chore
2 miesiące temu
Kastracja bez dyskusji !!!!!!
Local hero
2 miesiące temu
Nie ma co się dziwić, każdy nawet narkoman może pracować w żłobku takie jest prawo brytyjskie, a I w pierwszej kolejności osoby homoseksualne, tak wygląda postępowy zachód, pytanie dlaczego Polska podąża w tym kierunku, dlaczego PIS na no zezwala?
Młody
2 miesiące temu
Jawna dyskryminacja pedofila. Gdzie LGBT i inni zboczency? Gdzie zdradzie ka mafia z PO. Gdzie judo pseudo Polacy z PiS. A może Wiosna idzie po swoich. Drzewo w prezencie i sznur gratis.
lukasz
2 miesiące temu
A woj Bolek to mial taka obstawe ze niejeden przywodca Panstwa mogl mu pozazdroscic.
Młody
3 miesiące temu
Komu innemu jak nie pedofilom najbardziej zależy na "edukacji seksualnej" przedszkolaków. Mydlenie ludziom oczu o postępie i nowoczesności.
Redi
3 miesiące temu
Jeśli to zostanie zlegalizowane to problem się zmiejszy, bo jesli człowiek nikomu krzywdy nie robi więc czemu ma siedziec. Miłość to miłość, ważne że szczera.
zenada mediow
3 miesiące temu
dlaczego nagle nie podajecie imenia sprawcy - podejrzaqnego??
stefan
3 miesiące temu
ta specjalna kasta w togach zawsze przymyka oko na wyczyny tych zboczencow
Tłumacz
3 miesiące temu
Zwolniony za kaucją? Kto wam te teksty tłumaczy? Google translat? Bail to nie kaucja. W Anglii nie zwalnia się nikogo za kaucją. Bail to zwolnienie warunkowe. Nikt nie wpłacą kasy...
antoni
3 miesiące temu
w uk to norma
Hihi
3 miesiące temu
To tępe Angole dopiero po setce się połapali?!
gender
3 miesiące temu
Kto zatrudnia chłopa w żłobku jako opiekuna dzieci? Tylko jakaś "wyzwolona" od myślenia kobieta.
Waldi
3 miesiące temu
Więcej marszów równości
Kyara
3 miesiące temu
Wykastrować i zamknąć zbrodniarza!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić