REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 10 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Seweryn Dracki10.01.19 (16:13)

Anna Wonsley. Polka, która uczy Amerykanów, jak nie być sztywnym

Amerykański sen w polskim wydaniu? Oto on, a właściwie ona. Polska dziennikarka, która kilka lat temu porzuciła wszystko i poleciała za Ocean. Dziś ma synka, czarny pas w taekwondo i wydaje książki, w których naucza Amerykanów, jak nie być aż tak sztywnym.
Instagram.com

A z tym ich sztywniactwem - nie ma przenośni. Anna Wonsley to bowiem specjalistka od... rozciągania. I właśnie ćwiczeń dotyczących gibkości i giętkości ma uczyć jej książka "Reach your goal" napisana razem z absolwentem Harvardu - Richardem Bejtlichem (autorem, m.in. dostępnej po polsku książki "Wykrywaj i reaguj"). Swoje kompendium wydali w USA, szybko trafiło też do sprzedaży na Amazonie.

- Wszyscy wiemy jak niezdrowe jest siedzenie będąc zgarbionym nad smartfonem, gdy to tego jesteśmy niemalże uwięzieni w biurach - mówi Polka. - Dlatego potrzebujemy narzędzi, którymi będziemy mogli skontrować wszystkie negatywne efekty tego "nowoczesnego" stylu życia - przekonuje.

REKLAMA
o2.pl

I to właśnie opracowane przez nią ćwiczenia, polegające na rozciąganiu, zwiększaniu gibkości i zmniejszaniu napięcia mięśniowego mają pomóc nam żyć zdrowiej, a przez to i bardziej szczęśliwie.

Książka na razie dostępna jest tylko w języku angielskim, ale kto wie -* jeśli odniesie sukces w USA, to być może sięgną po nią również polscy wydawcy?*

Książkę Anny Wonsley i Richarda Bejtlicha możesz kupić TUTAJ

Materiały prasowe

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij