Wróć na
Natalia Bogucka
|
aktualizacja

Bogobojni rodzice doprowadzili do śmierci córki w USA. Nie rozumieją stawianych im zarzutów

125
Podziel się

Sąd postawił amerykańskiej parze zarzut morderstwa swojego dziecka. Chrześcijanie zaniedbali 10-miesięczną córkę, która zmarła z powodu odwodnienia i niedożywienia.

Bogobojni rodzice doprowadzili do śmierci córki w USA. Nie rozumieją stawianych im zarzutów
(Youtube.com)
bCYJPkwl

*Seth Welch i Tatiana Fusari zostali oskarżeni o morderstwo pierwszego stopnia i przemoc wobec dziecka. * Kolejny proces odbędzie się 20 sierpnia, ale prawdopodobnie para spędzi kolejne lata w więzieniu. Sekcja zwłok ich córki Mary potwierdziła, że zmarła z powodu zaniedbania rodziców. Podczas przesłuchania przyznali, że już miesiąc wcześniej zauważyli, że dziewczynka słabnie. Miała poważną niedowagę.

*Małżeństwo z powodów religijnych odmówiło pomocy medycznej dla swojego dziecka. *Jak wynika z akt sądowych, rodzice nie wierzyli lekarzom ani urzędnikom państwowym. Mężczyzna często wyrażał swoje kontrowersyjne poglądy na Facebooku. W jednym z filmów tłumaczył, że nie będą szczepić dzieci, ponieważ to "Bóg ma władzę nad chorobą". Lekarzy nazywał "kapłanami medycznego kultu". Mimo że zauważyli niepokojące objawy, po pomoc zadzwonili dopiero, gdy znaleźli w kołysce martwą córkę.

To nie byłoby mądre, gdybyśmy ratowali ludzi, którzy nie są najlepsi. Jeżeli ewolucja wierzy w przetrwanie najsilniejszych, dlaczego szczepimy wszystkich? Czy nie powinniśmy po prostu pozwolić słabym umrzeć, a silnym przetrwać? - mówił ojciec dziewczynki na nagraniu zamieszczonym na swoim koncie.

bCYJPkwn

Welch i Fusari mają jeszcze dwójkę starszych dzieci w wieku 2 i 4 lat. Żadne z nich nie było zaszczepione. Opieka społeczna zarzuca małżeństwu, że zaniedbało także starsze rodzeństwo zmarłej dziewczynki - podaje Daily Mail. Prawdopodobnie kobieta spodziewa się teraz czwartego dziecka.

Do Internetu trafił film, na którym widać reakcję rodziców na usłyszane w sądzie zarzuty. Ojciec otwiera usta ze zdziwienia, a matka wybucha płaczem.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCYJPkwt

Zobacz także: Skrajna nieodpowiedzialność w zoo

bCYJPkwO
KOMENTARZE
(125)
Misiek
2 lata temu
Szkoda slow! Wrzucic do celi i nie dac im jedzenia!
wilk
2 lata temu
widać,że nienormalni
ktoś
2 lata temu
"aktów" sądowych ??!! Po prostu brak już słów na to co ten portal sobą reprezentuje...
bCYJPkwP
vv
2 lata temu
oto dowód co robi wiara z człowieka
Ja
2 lata temu
Wrzucic do celi dac im ksiazke do nabozenstwa i niech zyja.
Najnowsze komentarze (125)
Kk
2 lata temu
Ona to chyba coś pojęła, dlatego się rozpłakała
vbnm
2 lata temu
właśnie tak będzie otwierał mordę w celi .
Polak
2 lata temu
Artykuł marksistów kulturowych. Katolik powie Bóg obdarzył lekarza talentem więc stawia go na mej drodze. To byli Świadkowie Jehowy. Won z marksizmem kulturowym niemiecki pomyleńcu
Lolo
2 lata temu
Widać rozumienie nie jest ich silna strona
Gosia
2 lata temu
W szpitalu też mogą wykończyć.
Ateista
2 lata temu
Kolejny dowód, że wiara czyni czuba.
Ojciec
2 lata temu
Chrześcijanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hh
2 lata temu
W Brzeznej kilka lat temu była bardzo podobna sprawą zagłodzonego niemowlaka.. wierzyli znachorowi... daleko szukać nie trzeba.
bCYJPkwH
ja317
2 lata temu
Francuscy naukowcy przeciw obowiązkowi, aluminium i wczesnym szczepieniom Sierpień 10, 2018 Admin Niekwestionowane autorytety medyczne, prof. Luc Montagnier, laureat nagrody Nobla za wykrycie wirusa HIV oraz prof. Henri Joyeux, laureat nagrody w dziedzinie profilaktyki przeciwnowotworowej, wystosowały apel sygnowany przez 120 lekarzy a podpisany już przez ok. 8 tys. pracowników służby zdrowia. Wersję ogólną podpisało już ponad 50 tysięcy osób! To reakcja na pomysł władz, żeby zwiększyć liczbę obowiązkowych szczepień do jedenastu.
domson79
2 lata temu
Jakbym słuchał posłanki Sobeckiej,słowo w słowo
Pro.1
2 lata temu
Nic nowego! Przecież ogólnie wszystkim wiadome jest, że każdy fanatyk ma coś nie tak pod sufitem, zwłaszcza gdy zasiada w ławach poselskich i finansuje beztrosko "czarną sektę", rujnując dobre imię Polski na arenie międzynarodowej!!!
Płakać się ch...
2 lata temu
Prawdziwi katolicy dziecko za dzieckiem a antykoncepcja bee, skąd biorą się tacy źli ludzie?
fifi
2 lata temu
posadzic ich na dozywotke
axel
2 lata temu
Pewnie "tatuś" się naczytał "Mein Kampf" pewnego typa z wąsikiem w ząbek czesanego. Ten miał takie same poglądy. A co do szczepień i leczenia: "Bóg rzekł ludziom "idźcie i rozmnażajcie się i czyńcie sobie ziemię poddaną..."
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić