Natalia Bogucka| 
aktualizacja 

"Najgorszy przypadek w kryminalnej historii Niemiec". Matka i partner ofiary usłyszeli wyroki

259

Niemiecki sąd we Freiburgu skazał kobietę, która wraz ze swoim partnerem, wielokrotnie wykorzystywała seksualnie syna. Para sprzedawała również dziecko pedofilom za pośrednictwem "dark webu". Zdaniem niemieckich mediów "to najgorszy tego typu przypadek w kryminalnej historii Niemiec".

"Najgorszy przypadek w kryminalnej historii Niemiec". Matka i partner ofiary usłyszeli wyroki
(Getty Images)

48-letnia Berrin T. i jej 39-letni partner Christian L. zostali złapani we wrześniu ubiegłego roku. Wcześniej przez 2 lata oferowali, 10-letniego teraz chłopca, pedofilom. Prokuratorzy oskarżyli parę o prawie 60 przestępstw, w tym gwałt, zmuszanie do prostytucji, znęcanie się i upokarzanie dziecka. Partner kobiety w przeszłości był już skazany za pedofilię.

*W trakcie dochodzenia zidentyfikowano także sześciu mężczyzn, którzy molestowali dziecko. * Wśród nich byli m.in. niemiecki żołnierz, a także obywatele Hiszpanii i Szwajcarii. Pedofile płacili parze tysiące euro za wykorzystywanie chłopca. Część została skazana, pozostali czekają w areszcie na proces.

Matka i jej partner nagrywali akty przemocy nad chłopcem. Filmy, na których brutalnie gwałcili dziecko trafiały do tzw. dark webu. Na niektórych z nich, chłopiec był zamaskowany i związany - informuje Daily Mirror. Jednak syn kobiety nie był jedyną ofiarą tej pary. Wcześniej mieli molestować także 3-letnią dziewczynkę.

*Błędy lokalnych władz doprowadziły do kontynuowania przemocy nad chłopcem. * Partner matki miał zakaz zbliżania się do dzieci. Gdy służby społeczne dowiedziały się, że chłopiec mieszka w jednym domu z Christianem L, zabrały go z rodziny. Jednak lokalny sąd odesłał go z powrotem tydzień później. Zbagatelizowano również ostrzeżenia szkoły, do której uczęszczał chłopiec. Nauczyciele podejrzewali, że chłopiec może być molestowany.

48-letnia Berrin została skazana na 12,5 roku więzienia, a jej partner - na 12 lat. Mężczyzna po odbyciu wyroku będzie musiał pozostać w areszcie prewencyjnym. Dodatkowo para została zobowiązana do zapłaty 42,5 tys. euro z tytułu rekompensaty dla chłopca i drugiej ofiary.

Chłopiec trafił do rodziny zastępczej. Według prawnika, biorąc pod uwagę okoliczności, jego stan jest stosunkowo dobry.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Koszmar w Nowym Meksyku. Szukali 3-latka, znaleźli 11 głodujących dzieci
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić