Chciał zerwać z nałogiem dzięki łańcuchowi. Przeliczył się

Policjanci z Parczewa (woj. lubelskie) otrzymali nietypowe zgłoszenie od mężczyzny, który przykuł się do kaloryfera łańcuchem.

Obraz
Źródło zdjęć: © Pixabay.com | stevepb

Nie chciał już więcej pić alkoholu. 30-latek wpadł na oryginalny pomysł. Przykuł się łańcuchem do kaloryfera, zabezpieczył kłódką i na wszelki wypadek klucz wyrzucił przez okno. Jednak po upływie kilkudziesięciu godzin zmienił zdanie. Na szczęście miał przy sobie telefon komórkowy i zadzwonił na policję.

Dyżurny usłyszał w słuchawce błaganie. Mężczyzna poinformował, że dzień wcześniej przypiął się do kaloryfera, bo chciał skończyć z piciem. Klucz wyrzucił przez okno, a teraz prosi o pomoc.

*Funkcjonariusze długo szukali klucza pod oknem. * Ostatecznie akcja zakończyła się powodzeniem. Mężczyzna został oswobodzony przez policjantów i poinformowany o sposobach leczenia z uzależnień.

Autor: Sylwia Owca

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Wybrane dla Ciebie