REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 4 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kacper Krysztofik16.04.18 (13:29)

Cudem uszedł z życiem. Roztrzaskał motocykl na Zakopiance

Na odcinku Zakopianki Rdzawka-Chabówka doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku, gdzie metry decydowały o życiu ludzi. Wszystko zostało uwiecznione przez kamerę. To dowód na to, że sezon motocyklowy mamy już za pasem.
Youtube.com

*Nagranie pokazuje motocykl, który mknie już bez kierowcy. *Jednoślad koziołkuje i przelatuje na przeciwległy pas. Wrak maszyny ląduje kilka metrów przed maską samochodu. Chwilę później widzimy, że motocyklista chodzi o własnych siłach. Można mówić o ogromnym szczęściu, ale wystarczyłoby, że straciłby kontrolę nad jednośladem kilka sekund później, a wypadek z pewnością skończyłby się śmiertelnie.

REKLAMA

Gdyby motor spadł spadł bliżej samochodu lub bezpośrednio w niego uderzył, mielibyśmy tragedię i kilka osób martwych - mówią świadkowie zdarzenia.

Odcinek trasy, który został tak umiłowany przez motocyklistów, nazywany jest "patelnią". To miejsce, w którym regularnie odbywają się nielegalne rajdy motocyklowe. Równie często dochodzi tam do wypadków, w których nierzadko giną ludzie. Na szczęście zdarzenie, które zostało wczoraj nagrane przez Piotra, nie wiązało się z niczyją śmiercią, ale jak można zaobserwować na załączonym filmie, było blisko tragedii.

Policja nie jest w stanie wpłynąć na motocyklistów. Jak dowiedziała się "Gazeta Krakowska", w dniu, w którym doszło do zdarzenia, na "patelni" było aż pięć patroli drogówki. Niestety, nie miało to żadnego wpływu na jazdę miłośników jednośladów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz również:* Motocyklista oszukał przeznaczenie. Pół metra dalej i mogło się skończyć tragicznie*

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij