o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kamil Karnowski
|

Czarna prognoza. Ten rak zdziesiątkuje ludzi w Europie

56
Podziel się

Tylko na Wyspach na raka skóry choruje 200 tys. osób rocznie. To dwa razy więcej niż wynika z oficjalnych danych - pisze "Daily Mail".

Czarna prognoza. Ten rak zdziesiątkuje ludzi w Europie
(Domena publiczna)
bDSTznvV

Atakuje tak często, jak wszystkie inne nowotwory razem wzięte. Liczba zachorowań wzrosła o 80 proc. w ciągu ostatnich 10 lat.

Szacuje się, że za leczenie tych chorych Brytyjczycy płacą rocznie około 200 mln funtów. Specjaliści nie mają jednak dobrych wiadomości.

Liczba takich pacjentów będzie coraz większa - twierdzi dr Bav Shergill z Brighton i Sussex University Hospitals.

bDSTznvX

Według lekarzy powody są co najmniej dwa. Coraz dłużej żyjemy i coraz częściej podróżujemy do egzotycznych krajów (wpływ promieni słonecznych).

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDSTznwy
KOMENTARZE
(56)
haha
4 lata temu
ale jedzenie nie jest szkodliwe wcale gmo cii...
mniej niż zer...
4 lata temu
ciemnota,ciemnota,takie bajki wciskać obywatelom!!!!Rak spowodowany jest w dłużej mierze w tym co jemy,czyli coraz więcej śmieci mamy,ale zwalmy na promienie.
malkontent
4 lata temu
A jaka to choroba? Artykuł o niczym!
bDSTznwz
dfffff
4 lata temu
dlatego ze dłuzej zyjemy jest wiekssza zachorowalnosc na ten typ nowotworu? co to za pseudoeksperci? a zanieczyszczenie srodowiska, a pestycydy, nawozy sztuczne, gmo, spaliny w powietrzu plastik i wyroby ropopochodne? oraz elektrosprzety nie bez wplywu na nasze zdrowie gdzie sie podzialy w badaniach?
erty
4 lata temu
na czerniaka skóy chorują ludzie którzy większą cześć zycia siedzą w pomieszczeniach bez dostępu słońca, w bzdury o raku skóry od słońca nikt już nie wierzy. Słońce wyzwala produkcje vit D, jedynej vitaminy której człowiekowi nie możecie odebrać ponieważ organizm wyprodukuje ją sam po 20 minutowej ekspozycji przy 60% odkrytej powierzchnią ciała na słońce., a vit D ma działanie przeciwnowotworowe. To was boli i szerzycie bzdury o raku od słońca, żeby ludzie chorowali z powodu braku vit D w organizmie. Big Pharma, kaci ludzkości.
Najnowsze komentarze (56)
Agus_84
4 lata temu
Słońce w odpowiedniej ilości to zdrowie, ale zbyt częste i długie eksponowanie ciała na słońce i co gorszego wizyty w solariach powodują raka skóry, czyli czerniaka złośliwego... coś o tym wiem...NIESTETY
ja
4 lata temu
To dlatego chemitralsy zapaskudzają niebo tlenkami aluminium i innym paskustwem zeby nas uchronic przed rakiem, czy dlatego jest coraz wiecej zachorowań na raka bo chemitralsy nas dobijają?
Mirek S.
4 lata temu
To jest majstersztyk sztuki dziennikarskiej, "powody sa conajmniej dwa, za dlugo zyjemy i za dlugo przebywamy na sloncu" Dr. Goebbels bylby zachwycony taka retoryka. Ehhhhhh
jawach
4 lata temu
Nie ma to jak szare mydło hehehe
jawach
4 lata temu
Polecam więcej kosmetyków i chemii do ciała hahaha.
omo
4 lata temu
Szczepcie sie dalej,używajcie tej całej syfiastej chemii i zryjcie to żarcie z plastiku ... ALLELUJA
fgdfgfg
4 lata temu
NIech się zastanowią, jaką chemię wprowadzili do otoczenia 10 lat temu?
Jola
4 lata temu
a to czym nas opryskują w pogodne dni tak że niebo jest przeorane smugami i to nie kondensacyjnymi to nie powoduje raka ? Jak któregoś dnia po dwutygodniowych opadach pryskali od nocy do wieczora to aż się ciężko oddychało
bDSTznwr
zzz ;)
4 lata temu
Raczej należało napisać że egzotyka do nas dotarła i to w paru milionach...
ona
4 lata temu
Soja jest opryskiwana siedem razy w całym cyklu swojej wegetacji. Najzdrowsze jedzenie świata z dodatkiem pestycydów. Mniam, mniam ...
adaś
4 lata temu
No to teraz zostaje mi tylko Pobierowo nad Bałtykiem naszym polskim
nd
4 lata temu
slonce to zycie.. i zaslania sie nam je opryskami geoinzynieryjnymi z samolotow od 2004
ludż
4 lata temu
Nie straszcie ludzi.
michaumajster
4 lata temu
Brytyjczycy ponad polowe swojego zycia kozystaja z solariow. Od najmlodszych lat ich uzywaja - to i maja za swoje. Glupota boli..
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić