Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aldona Brauła
Aldona Brauła
|

Dolnośląskie. Dwóch nastolatków na kwarantannie biło i gwałciło psy

18
Podziel się:

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt zainterweniował w Wałbrzychu w sprawie znęcania się nad zwierzętami. 12-latek i 15-latek nie tylko kopali i podduszali psy, ale także dopuścili się wobec nich szeregu czynności seksualnych. Wszystko nagrywali i umieszczali na TikToku.

Dolnośląskie. Dwóch nastolatków na kwarantannie biło i gwałciło psy
(Facebook)

Do interwencji doszło 13 kwietnia w Wałbrzychu. Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt ujawnił, że dwóch nastolatków w bestialski sposób znęcało się nad domowymi zwierzętami. Wszystko nagrywali i umieszczali w Internecie.

12- i 15-latek kopali, bili i podduszali psy oraz kota. Ponadto dopuścili się kilku czynności seksualnych na zwierzętach, mocno je przy tym raniąc. Już wcześniej z chłopcami były problemy. W okolicy budzili postrach, przeklinali, wyzywali sąsiadów i palili papierosy – również przy swojej matce, nad którą także się znęcali.

Interwencja w domu była utrudniona ze względu na kwarantannę, którą objęto rodzinę. Trzeba było zorganizować specjalny transport oraz stroje ochronne, które mogłyby zabezpieczyć przed ewentualnym zakażeniem. Z zachowaniem wszelkich środków ostrożności udało się dostać na miejsce.

Zobacz także: Wielki przemyt w Kolumbii. Zapakowali je w szczelne worki

Na miejscu zastano dwa psy i kota. Kilkumiesięczny szczeniak przejawiał oznaki agresji i był mocno wycofany. Źle reagował na kontakt z człowiekiem. Drugi pies to trochę starszy york, apatyczny i z przerzedzoną sierścią. Kot również zachowywał się nienaturalnie i wszystkiego się bał. Zwierzęta zostały odebrane właścicielom i przetransportowane do weterynarza.

Sąsiedzi, którzy do tej pory bali się mówić, zeznali w jaki sposób dzieci katowały swoje psy. Nastolatkowie znęcali się nad nimi już wcześniej, ale przybrało to na sile w trakcie kwarantanny i przymusowego odseparowania. O wszystkich czynach miała wiedzieć matka chłopców, jednak nie reagowała.

O sprawie zawiadomiono Sąd Rodzinny oraz prokuraturę. Rodzina została objęta nadzorem kuratora. Młodociani przestępcy przebywają w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii. Zwierzęta są teraz pod stałą opieką weterynaryjną, mają szansę na nowe życie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(18)
mag
rok temu
najpierw publiczny pręgież i do kamieniołomów tylko w gaciach do końca życia
Ola
2 lata temu
Oko za oko ząb za ząb i po sprawie
Dora
2 lata temu
odstrzelićtaikich i nikomu by już krzywdy nie zrobli, szkoda na nich tledu
Bez
2 lata temu
komentarza...
Parowóz
2 lata temu
...z chłopcami były problemy. W okolicy budzili postrach, przeklinali, wyzywali sąsiadów i palili papierosy ...
Diagnosta
2 lata temu
Żaden poprawczak. Publiczna chłosta! Poprawczak kaleczy duszę, chłosta tylko ciało.
lskalski
2 lata temu
ale teraz większości rodzin zaczynają być patologiczne dzieci przecież zachód zakazał klapsa dzieciom. teraz się dziwicie? nastawcie się ludzie że lepiej nie będzie a wina jest rodziców i mi wcale ich nie żal
Lena
2 lata temu
Matko boska....biedne zwierzaki, bezbronne, jak takie rzeczy można robić.... i czy te zwierzaki to na pewno zwierzaki?? czy ktoś inny nie zachowuje się gorzej jak bestia??? Z takich osób nic dobrego nie będzie, izolować należy aby dalej krzywdy nie robili. A matka za ukrywanie powinna ponieść surową karę finansową.
xxxx mateno
2 lata temu
matka taka sama,też powinna być ukarana," ręce opadają"jak sie słyszy o takich ludziach - bez uczuć !
herbicyd
2 lata temu
Rosną chwasty rosną...
Magda
2 lata temu
Dewiacja... Patologia.. Wiecej dopalaczy
SSS
2 lata temu
Takich podać na tacy pedofilom i nakręcić film ku przestrodze
Maniura
2 lata temu
Brak słów
Erick
2 lata temu
Odizolować, karać bandytów, po 18 rozprawa i wyrok najwyższy! Nie wypuszczać godna!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić