Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Angelika Karpińska19.10.19 (07:22)

Dolnośląskie. Znalazł niewybuch i ukrył go w krzakach w centrum miasta

Mężczyzna z Gryfowa Śląskiego (woj. dolnośląskie) wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością. Znalazł niewybuch najprawdopodobniej z okresu II wojny światowej i przez dwa dni ukrywał go w krzakach w pobliżu swojego domu w centrum miasta.
East News

Mieszkaniec Gryfowa Śląskiego zgłosił sprawę policji po 2 dniach. Powiedział, że znalazł niewybuch, który z ciekawości przeniósł do miejsca zamieszkania, chowając w krzakach przy domu wielorodzinnym.

*Pilnie we wskazane miejsce wysłano patrol policji oraz patrol saperski. * Z uwagi na to, że budynek znajdował się w centrum miasta, zabezpieczono okolicę. Na szczęście pocisk artyleryjski udało się zabezpieczyć bez niespodzianek.

REKLAMA

Tak nieodpowiedzialne zachowanie zszokowało tak policjantów jak i żołnierzy - przekazał asp.szt. Mateusz Królak z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim.

Policjanci oraz żołnierze apelują, aby w przypadku odnalezienia niewybuchu natychmiast zadzwonić pod numer 112. Należy zabezpieczyć miejsce przed dostępem osób postronnych, oddalić się na bezpieczną odległość i czekać na przyjazd służb. Nikt nie jest bowiem w stanie przewidzieć, jak zareaguje niewybuch i czy nie dojdzie do eksplozji.

Zobacz także: Tony niewybuchów w stolicy Niemiec

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij