Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka
|

Donald Trump nie weźmie udziału w kolejnych konferencjach prasowych. Wyjawił powód

11
Podziel się:

Dotychczas prezydent USA brał regularny udział w spotkaniach z dziennikarzami. Jednak Donald Trump osobiście zapowiedział, że nie będzie już organizował konferencji prasowych na temat pandemii COVID-19. Powodem jest reakcja na jedną z jego ostatnich wypowiedzi.

Donald Trump już nie będzie organizował konferencji prasowych
Donald Trump już nie będzie organizował konferencji prasowych (Getty Images, Bloomberg)

Donald Trump poinformował o swojej decyzji za pośrednictwem Twittera. Jak podaje "Independent" prezydent zdradził powód swojej rezygnacji oraz wyraził żal, że okrzyknięto go "najtrudniejszym prezydentem w historii kraju". Sam uważa się za prawdopodobnie jednego z najciężej pracujących liderów USA.

Ludzie, którzy znają mnie i historię naszego kraju, twierdzą, że jestem "najtrudniejszym prezydentem w historii". Nic o tym nie wiem, ale jestem pracowity i prawdopodobnie dokonałem więcej w ciągu pierwszych 3 i pół roku, niż jakikolwiek prezydent w historii – cytuje Donalda Trumpa "Independent".

Dlaczego Donald Trump rezygnuje z konferencji prasowych na temat koronawirusa?

Prezydent jest niezadowolony z odbioru jednej z jego ostatnich wypowiedzi. Donald Trump zalecił na konferencji prasowej, aby zapobiegać koronawirusowi poprzez wstrzykiwanie do organizmu środków dezynfekujących.

Zobacz także: Zobacz też: USA. "Władze przespały ten moment". Kolejny stan ma olbrzymi problem

Widzę środek dezynfekujący, który wybija go w minutę. Chwileczkę. Czy istnieje sposób na zrobienie czegoś takiego poprzez wstrzyknięcie do organizmu? [...] Warto byłoby to sprawdzić – cytuje Donalda Trumpa CNBC.

Według ustaleń "Novinite.com" wypowiedź Trumpa przyniosła tragiczne konsekwencje. Skrytykował ją między innymi dr Ryan Marin, toksykolog i i lekarz pogotowia w University Hospitals w Cleveland. Jak twierdzi, w ciągu ostatnich dni znacznie wzrosła liczba pacjentów, którzy zatruli się środkami dezynfekującymi.

Sam Donald Trump twierdzi, że jego komentarz został niewłaściwie zrozumiany. Prezydent Stanów Zjednoczonych tłumaczył, że wypowiedź na temat środków dezynfekujących była jedynie sarkastyczna, a media zmanipulowały jej sens.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(11)
Stańczyk
2 lata temu
Trump - synonim prostactwa.
wika
2 lata temu
Zadowolony sam z siebie. chwali się sam po prostu tak doskonały że lepszego nie było i nie będzie. tragedia
tak pytam
2 lata temu
Czy prostytutki na stronach O2 mogą reklamować się w komentarzach bezpłatnie, czy jednak muszą w jakiś sposób za to zapłacić?
abcd
2 lata temu
Dla mnie jest zrozumiale co mial na mysli.
Bol
2 lata temu
Nie łapie cypki , to mu wychodzi najlepiej , choć ręce już nie te , arthretyzm dopada tu i tam
Szacun
2 lata temu
My wolni Polacy, jesteśmy pełni szacunku i dziękujemy za podjęcie wszelkich działań obrażających aktualną sytuację i rozumiemy iż jak to w postmodetnizmie, słowo tworzy rzeczywistość, dlatego zgadzamy się z panem prezydentem Donaldem Trumpem, że nie warto pogłębiać tego chorego dyskursu, proszę pamiętać, że wartość człowieka mierzy się ilością wrogów, dziś wszyscy przebudzeni ludzie zazdroszczą stanom takiego gospodarza.
mnb
2 lata temu
Trump 20202!
MAREK
2 lata temu
Oczywiscie podobny kraj do Polski oskarza sie prezydento rzady a nie zlodziei i zdrajcow dlaczego nie oskarzaja WHO i GATESA
rekrut
2 lata temu
łyka kwarcowki i popija ace ze spirytusem
STOP NWO
2 lata temu
Co by nie powiedział to masońskie media przekręcą jego wypowiedzi żeby go zdyskredytować.
jankes
2 lata temu
Kumie chwalą nas -kto wy mnie a ja was.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić