o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Karnowski
|

Fame MMA. Czy się odbędzie? Kiedy, gdzie i jak obejrzeć?

0
Podziel się

Sobotnia gala MMA została przeniesiona. Początkowo miała odbyć się w Częstochowie, jednak władze miasta zrezygnowały z umowy. Galę Fame MMA próbowano później przenieść do Katowic.

Fame MMA. Czy się odbędzie? Kiedy, gdzie i jak obejrzeć?
(East News)
bESiDHoB

Fame MMA na żywo. Organizatorom nie udało się przenieść gali do Katowic i ostatecznie odbędzie się ona w zamkniętym studio telewizyjnym. Walki będą transmitowane na żywo na stronie organizatora.

Codziennie w telewizyjnych studiach produkcyjnych odbywają się programy na żywo, przy których pracują dziesiątki osób. Funkcjonują firmy kurierskie, których pracownicy poruszają się po terenie całej Polski, mając bezpośredni kontakt z nadawcami i odbiorcami, o których stanie zdrowia nie mają żadnych informacji. Sklepy są oblężone przez tysiące klientów - brzmiał komunikat organizatora gali Fame MMA.

Organizatorzy zapewniają, że gala odbędzie się w bezpieczny sposób. Zainwestowali w maseczki ochronne, rękawiczki. Przeprowadzać mają także na własną rękę testy na koronawirusa.

bESiDHoD

Wszyscy obecni na hali zostaną przebadani na obecność koronawirusa. Zarówno my — organizatorzy, nasi podwykonawcy, cały zespół techniczny, ale przede wszystkim zawodnicy, trenerzy, sędziowie i cutmani będą przystępowali do eventu jako osoby zdrowe – ogłosili organizatorzy.

Gala Fame MMA odbędzie się w sobotę 28 marca o godz. 20. Będzie ją można obejrzeć na stronie famemma.tv w systemie pay-per-view. Wystąpią m.in. Marta "LinkiMaster" Linkiewicz, "Zusje", Wojtek Gola, Marcin Najman i Marcin "Rafonix" Krasucki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bESiDHpe
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić