Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|
aktualizacja

FAME MMA 6. Marcin Najman ostro trenuje. Zapowiada wojnę w oktagonie

4
Podziel się:

Organizatorzy FAME MMA 6 utrzymują, że sobotnia gala odbędzie się zgodnie z planem. Ostatnich szlifów formy dokonuje między innymi Marcin Najman, który w weekend ma stoczyć pojedynek z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem.

Marcin Najman twardo przygotowuje się na FAME MMA 6
Marcin Najman twardo przygotowuje się na FAME MMA 6 (East News, Karol Makurat)

Marcin Najman jest mocno zmotywowany przed galą zaplanowaną na sobotę. "Jedziemy z tematem. W sobotę wojna" - napisał na swoim Instagramie, dodając przy okazji zdjęcie, na którym widać, jak ostro trenuje.

Śmiem twierdzić, że jestem w znakomitej dyspozycji. Chciałbym w tym miejscu bardzo podziękować swojemu trenerowi. Jeszcze nigdy przed walką MMA nie byłem tak dobrze przygotowany. Jedyne co, to nie chciałbym nikogo rozczarować. Głęboko wierzę w swoje zwycięstwo. Zrobię wszystko, by nie było żadnych przypadków w oktagonie - mówił Najman na konferencji prasowej.

Rywal zapowiedział, że tanio skóry nie sprzeda. - Dla osób, które nie widziały moich treningów, mogę nie mieć kondycji. Wiem, co potrafię. Troszkę schudłem. Mięśnie nie są już napompowane. Jest lepsza koordynacja ruchowa, więcej potrafię. Miałem super sparingi. Mój trener robił bardzo dobrą robotę. O kondycję się nie martwię. Jestem przygotowany w 100 procentach. Moim zdaniem walka będzie bardzo dobra - przyznał Piotr "Bestia" Piechowiak.

Zobacz także: Wzruszona Marta Linkiewicz opowiada o swojej przemianie

Pandemia koronawirusa nie przeszkodzi?

Organizatorzy twardo stoją przy tym, że FAME MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem, o czym informowali na konferencji prasowej. Zmieniono tylko miejsce wydarzenia. Nie zostanie ono zorganizowane w Częstochowie, ale w studiu telewizyjnym, którego lokalizacji nie znamy. To celowy zabieg - organizatorzy nie chcą, by doszło do sytuacji, w której fani będą okupować budynek.

FAME MMA 6 cieszy się sporym zainteresowaniem. Jednym z czynników wpływających na taki stan rzeczy jest z pewnością szalejąca pandemia koronawirusa. Miłośnicy sportu nie mają zbyt wielkiego wyboru, więc cieszą się każdym wydarzeniem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

KOMENTARZE
(4)
Ekspert
2 lata temu
Chętnie zobaczyłbym walkę Przemysława Gosiewskiego z Marią Kaczyńską
Kibic
2 lata temu
Ciekawe czy zrobią pojedynek Andrzej Lepper vs Leszek Balcerowicz
Widz
2 lata temu
Chciałbym zobaczyć pojedynek Lecha Kaczyńskiego z Lechem Wałęsą na kolejnej gali.
Estrogen
2 lata temu
Dajcie go do klatki z Magda Gessler
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić