REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 5 godzin temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas09.10.19 (17:19)

Gwałcił swoje dzieci. Zabiły ojca. Wyciekło przełomowe nagranie

Trzy siostry, które zamordowały znęcającego się nad nimi i gwałcącego je przez lata ojca, wciąż czekają na wyrok. Teraz, rodzina zabitego mężczyzny opublikowała w sieci nagranie, które może być przełomowe w sprawie jego śmierci i przebywających w areszcie nastolatek.
Maxim Grigoryev / Contributor / Getty Images

Do sieci trafiło nowe wideo z Rosji. Na udostępnionym nagraniu przez krewnych kwestionujących niewinność nastolatek widoczne jest miejsce zbrodni, gdzie chwile po śmierci Michaiła Chaczaturiana przesłuchiwana jest jedna z jego córek, Maria.

Oskarżone wcale nie działały w obronie własnej. Podczas zdawania śledczym relacji, Rosjanki opowiadają jak dokładnie doszło do śmierci ich ojca. 17-letnia wówczas Maria mówi nagle, że zabity mężczyzna spał w fotelu, a jego dzieciom nie groziło żadne niebezpieczeństwo. Wersja ta całkowicie różni się od tej prezentowanej przez ich adwokatów, którzy twierdzą, że dziewczyny działały w obronie własnej i zabiły ojca, ponieważ ten je atakował.

REKLAMA

Siedział w tym fotelu, w tym kącie. Ja i Angelina podeszłyśmy od tyłu, ona miała młotek, a ja nóż. Dźgnęłam go dwa razy w szyję, a Angelina dwukrotnie go uderzyła – powiedziała Maria Chaczaturian.

*Zobacz także: 11 pytań o przemoc wobec kobiet *

Sprawa nastolatek z Rosji ciągnie się już ponad rok. Do głośnego morderstwa doszło w lipcu 2018 roku. Kristina, Angelina i Maria po zabiciu ojca same zadzwoniły na policję i przyznały się do zbrodni. Wszystkie twierdziły, że dokonały jej, ponieważ mężczyzna przez wiele lat miał je bić, maltretować i gwałcić.

Oskarżonym grozi długie więzienie. Za zabicie Michaiła Chaczaturiana nastolatki mogą zostać pozbawione wolności na okres 20 lat. Sąd orzekł, że najmłodsza z nich, 18-letnia obecnie Maria, nie rozumiała co robi, podczas brania udziału w spisku swoich starszych sióstr i bez względu na ostateczny werdykt w sprawie nie trafi do więzienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij