Wróć na
Radosław Opas
Radosław Opas
|

Gwałcił swoje dzieci. Zabiły ojca. Wyciekło przełomowe nagranie

113
Podziel się

Trzy siostry, które zamordowały znęcającego się nad nimi i gwałcącego je przez lata ojca, wciąż czekają na wyrok. Teraz, rodzina zabitego mężczyzny opublikowała w sieci nagranie, które może być przełomowe w sprawie jego śmierci i przebywających w areszcie nastolatek.

Gwałcił swoje dzieci. Zabiły ojca. Wyciekło przełomowe nagranie
(Getty Images, Maxim Grigoryev / Contributor)
bCOFNLHF

Do sieci trafiło nowe wideo z Rosji. Na udostępnionym nagraniu przez krewnych kwestionujących niewinność nastolatek widoczne jest miejsce zbrodni, gdzie chwile po śmierci Michaiła Chaczaturiana przesłuchiwana jest jedna z jego córek, Maria.

Oskarżone wcale nie działały w obronie własnej. Podczas zdawania śledczym relacji, Rosjanki opowiadają jak dokładnie doszło do śmierci ich ojca. 17-letnia wówczas Maria mówi nagle, że zabity mężczyzna spał w fotelu, a jego dzieciom nie groziło żadne niebezpieczeństwo. Wersja ta całkowicie różni się od tej prezentowanej przez ich adwokatów, którzy twierdzą, że dziewczyny działały w obronie własnej i zabiły ojca, ponieważ ten je atakował.

Siedział w tym fotelu, w tym kącie. Ja i Angelina podeszłyśmy od tyłu, ona miała młotek, a ja nóż. Dźgnęłam go dwa razy w szyję, a Angelina dwukrotnie go uderzyła – powiedziała Maria Chaczaturian.

bCOFNLHH

Zobacz także: 11 pytań o przemoc wobec kobiet

Sprawa nastolatek z Rosji ciągnie się już ponad rok. Do głośnego morderstwa doszło w lipcu 2018 roku. Kristina, Angelina i Maria po zabiciu ojca same zadzwoniły na policję i przyznały się do zbrodni. Wszystkie twierdziły, że dokonały jej, ponieważ mężczyzna przez wiele lat miał je bić, maltretować i gwałcić.

Oskarżonym grozi długie więzienie. Za zabicie Michaiła Chaczaturiana nastolatki mogą zostać pozbawione wolności na okres 20 lat. Sąd orzekł, że najmłodsza z nich, 18-letnia obecnie Maria, nie rozumiała co robi, podczas brania udziału w spisku swoich starszych sióstr i bez względu na ostateczny werdykt w sprawie nie trafi do więzienia.

bCOFNLHN

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCOFNLIi
KOMENTARZE
(113)
Sol Invictus
10 miesięcy temu
Czy całe ich życie z tym potworem, to nie jest wystarczająca kara dla tych dziewczyn ? Dlaczego rodzina tego potwora nie broniła ich przed nim, tylko teraz jeszcze chce pogrąążyć te zmaltretowane i zgwałcone dzieci ? Czy tylko dlatego, ze to sa muzułmanie u których kobieta nie ma żadnych praw ?
bede wdzieczn...
10 miesięcy temu
P.Prezydecie Putin ,jesli chcialby pan nasze Polakow uznanie, to prosze niech pan przerwie ta farse i uniewinni te dzieci, ktore przeszly pieklo
Pawel
10 miesięcy temu
Zabiły zwierzę odpowiedzą jak za człowieka
bCOFNLIj
tarka
10 miesięcy temu
Jeśli to prawda z gwałtami, powinny dostać nagrody. Za gwałt powinna być bezwzględna kara śmierci. A za gwałt na dzieciach, i to własnych. kilkukrotna kara śmierci.
gnago
10 miesięcy temu
Już widzę jak miały zabić kiedy je atakował. Najłatwiej kiedy oprawca się nie spodziewa. I tak zrobiły. A to że one musiały to zrobić świadczy o rozkładzie państwa i społeczeństwa. Gdzie sąsiedzi , gdzie dzielnicowy gdzie szkoły etc, itp.
Najnowsze komentarze (113)
kibic
10 miesięcy temu
nasi kieckowi podobni, zboczeńcy
z14
10 miesięcy temu
to w pełni uzasadnione i usprawiedliwione działanie dziewczyn. Gdyby nie spał, to pewnie by je spacyfikował a kto wie czy nie na zawsze, To była obrona konieczna! Do więzienia powinny iść wszystkie służby i pracownicy socjalni, którzy do tego dopuścić nie powinni aby bandzior znęcał się i gwałcił własne córki!
Iriso
10 miesięcy temu
Najlepsze jest to że w ogóle nie zamazują ich twarzy, a w nienormalnej Polsce od razu by zostały zakryte.
Brut
10 miesięcy temu
Wyrwały chwasta. Po co je ciągać po sądach skoro je zawiodły.
Remo
10 miesięcy temu
A czego się spodziewali, że będą z nim walczyły w otwartej walce? Na noże czy na pięści? A może miały się z nim strzelać? Z drugiej strony jeśli tego nikomu nie zgłosiły....
Ech
10 miesięcy temu
Kochana rodzina zamiast chronić i bronić jeszcze swe dzieci dobija nagraniem. Owszem nie zrobiły tego z powodu bezpośredniej samoobrony, ale z powodu długoletniego krzywdzenia i tyle...
erik
10 miesięcy temu
nie wiadomo napewno kto kogo meczyl
Aragos
10 miesięcy temu
pewnie nie chciał im kupić aj fona i dać $$$ na impre...
bCOFNLIb
lemur
10 miesięcy temu
teraz niech sie polska szara strefa uczy od tych panienek. kto was mentalnie gwalci od dziesiecioleci i nad waszymi dziecmi pastwi w tym kraju?
sss
10 miesięcy temu
w bandyckim kraju przyklad idzie z gory, gdzie trup sciele sie gesto, skrytobojstwa na zlecenie na calym Swiecie, w Londynie, Berlinie, Nowym Yorku...
uuuu
10 miesięcy temu
jak można je osądzać, a ten potwór który gwałcił,
luba
10 miesięcy temu
cała sprawa jest bardzo skomplikowana bo są to ludzie powiązani ze światem przestępczym, tatuś nie był święty ale i dziewczynki także. Mogły uciec razem z matką od ojca tyrana, jednak zostały, bo ojciec miał dużo pieniędzy, które mogły wydawać na swoje potrzeby. Nawet cały sztab śledczych nie może rozwikłać bardzo złożonych relacji w tej rodzinie.
wojts
10 miesięcy temu
Nagroda powinna być dla tych dziewczyn.
ufo
10 miesięcy temu
Dobrze zrobiły !!!!!!!!!!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić