Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Bartosz Nowak
|

Gwiazda twierdzi, że schudła machając pupą. Lekarz: "Niemożliwe"

1
Podziel się:

Iggy Azalea w jednym z wywiadów stwierdziła, że ćwicząc machanie pupą do nowego teledysku w tydzień zrzuciła aż 7 kg. Twerkowanie pod okiem specjalisty miało ponoć ogromny wpływ na jej ciało. Specjaliści twierdzą jednak, że to niemożliwe.

Gwiazda twierdzi, że schudła machając pupą. Lekarz: "Niemożliwe"
(Getty Images)

Twerkowanie nowym hitem odchudzania? Mężczyźni mogliby się ucieszyć, ale na ostateczny werdykt trzeba poczekać. 26-letnia raperka z Australii nieraz już miała do czynienia z trzęsieniem pupą, ale do teledysku "Mo Bounce" postanowiła ćwiczyć pod okiem profesjonalisty. Nie tylko okazało się to wymagającym doświadczeniem, ale też mocno wpłynęło na jej ciało.

Miałam wiele prób i straciłam 7 kg tańcząc do tej piosenki. Nie zdawałam sobie sprawy jak elastycznym trzeba być, żeby odpowiednio twerkować. Mój nauczyciel zasugerował nawet, żebym zaczęła ćwiczyć jogę w tym celu - przyznała raperka cytowana przez "Daily Mail".

Lekarze nie są przekonani do jej słów. Przede wszystkim 7 kg w tydzień to bardzo dużo. Większość z tego musiała stanowić woda, a to na utracie tłuszczu zależy nam najbardziej. Ponadto tak nagła utrata wagi może mieć konsekwencje: zaburzenie równowagi elektrolitów czy kamienie żółciowe. Ostatnim ich argumentem jest fakt, że większość zrzucania kilogramów zależy od diety, a nie ćwiczeń.

Twerkowanie może być dobrym ćwiczeniem, ale pod jednym warunkiem. Nie liczcie na takie efekty, o jakich mówi Iggy, chyba że przejdziecie również na dietę i będziecie świadomi, że takie efekty długo się nie utrzymają. Każdy ruch jest dobry, ale nie ma magicznych ćwiczeń, które w miesiąc pozwolą zrzucić duży brzuch. Róbcie co wam odpowiada, zwracajcie uwagę na to, co jecie, a efekty przyjdą z czasem.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1)
ooooo
5 lata temu
Jakos wole Marie Callas.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić