Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kacper Krysztofik17.05.18 (12:40)

Handlowali narkotykami w akademiku. Dwóch studentów zatrzymanych

Mężczyźni w wieku 24 i 22 lat zostali aresztowani pod zarzutem handlowania marihuaną w gliwickim akademiku. Grozi im nawet 10 lat więzienia.
Policja

Studenci Politechniki Śląskiej wpadli niemal na gorącym uczynku. Funkcjonariusze, którzy weszli do ich pokoju w akademiku, od razu znaleźli poporcjowany susz konopi indyjskich, gotowy do sprzedaży. Oprócz tego, znaleźli także wagi elektroniczne i zabezpieczyli prawie 2 tys. zł.

Dwójka mężczyzn wpadła w wyniku większej operacji śledczych. Dzięki zdobytym informacjom policjanci wiedzieli, że na terenie akademika handluje się marihuaną. Z pomocą policyjnego psa udało im się znaleźć pokój studentów sprzedających "trawkę". Według informacji na stronie gliwickiej policji, "sprawa jest rozwojowa"

REKLAMA

Obowiązujące w Polsce przepisy związane z tymi środkami są surowe. - czytamy w policyjnym komunikacie prasowym - Zgodnie z zapisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, ten, kto posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech.

Ponieważ w pokoju studentów znaleziono znaczne ilości marihuany, grozi im znacznie surowsza kara. W przypadku handlu narkotykami, odsiadka może wynieść nawet 10 lat.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij