o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Olga Wilk
|

Iran kpi z Donalda Trumpa. Szydercza odpowiedź

181
Podziel się

Donald Trump niemal wprost zagroził Iranowi wojną. Na ripostę nie trzeba było długo czekać. Irański minister spraw Zagranicznych Mohammad Dżawad Zarif nazwał groźby Trumpa "ludobójczą kpiną".

Iran kpi z Donalda Trumpa. Szydercza odpowiedź
(East News, Andrzej Hulimka)
bEiWsrat

Napięcie między Teheranem i Waszyngtonem nasila się. Chociaż obie strony zapewniają, że nie chcą wybuchu wojny, Donaldowi Trumpowi nie przeszkodziło to zamieścić na Twitterze prowokacyjny post.

Jeżeli Iran chce walczyć, oznacza to oficjalny koniec Iranu. Nigdy więcej nie groźcie Stanom Zjednoczonym! - napisał prezydent Stanów Zjednoczonych.

Mocne słowa padły kilka godzin po ataku na Zieloną Strefę. Wieczorem 19 maja wystrzelona przez nieznanych sprawców rakieta trafiła w pusty budynek oddalony zaledwie 500 m od amerykańskiej ambasady.

bEiWsrav
Zobacz także: Zobacz też: Świat obserwuje rosnące napięcie na linii USA-Iran

Irański minister podkreślił, że prezydent USA powinien czerpać naukę z historii. "Pan Trump chce osiągnąć to, co nie udało się Aleksandrowi [wielkiemu], Czyngis-chanowi i innym agresorom. Irańczycy przez wieki chodzili z podniesioną głową, podczas gdy oni znikali" - napisał Zarif.

#NigdyNieGroźIrańczykowi. Spróbuj szacunku - to działa! - dodał.

bEiWsraB

Na Bliskim Wschodzie trwa koncentracja wojsk USA. Waszyngton skierował do Zatoki Perskiej uderzeniową grupę okrętów z lotniskowcem USS "Abraham LincolnLincoln". W regionie są też cztery ciężkie bombowce B-52.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEiWsraW
KOMENTARZE
(181)
AZA
rok temu
I pomyśleć, ze kiedy Persja była krajem chrześcijańskim przyrównywana była do Raju na Ziemi, jako kraj muzułmański stalą się przedsionkiem piekła z ekipą zadufanych w sobie oprychów
afrykaner
rok temu
jaka szkoda że rakieta nie trafiła w ambasadę,czy Iran nie ma pocisków manewrujących?
Grunwaldzki
rok temu
USA jako kraj terroru nie opusci Iraku ! Tak jak nie opuscil niemiec i japonni !na Kubie tez siedzi !A tchorzliwa Europa milczy !
bEiWsraX
Grunwaldzki
rok temu
Rosja i Chiny powinny wyslac do Iraku i Iranu nowoczwsna bron ! Glownie bron ofensywna !
ip
2 lata temu
Kkiedy ten dziwny człek przestanie prowokować inne kraje do konfrontacji, wspierając ruchy sorosowskie destrukcji EU i sAlKhaidy w wydaniu Euroazjatyckim i afrykańskim? Teraz podjudza Brytyjczyków Farage,a A może nie?
Gucio
2 lata temu
Ja bym Amerykanów nie drażnił bo mają przygniatającą przewagę technologiczną. i jeśli będą chcieli to zniszczą całą infrastrukturę irańską odpowiedzialną za program nuklearny. Inną sprawą jest to czy taka wojna jest w ogóle politycznie opłacalna. Ja osobiście mam wrażenie ,że opłaca się ona tylko Izraelowi
zolniez
2 lata temu
PO AMERYKANSKU: RAZ,DWA,TRZY,-terrorysta bedziesz TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
spli
2 lata temu
po co mają ginąć miljony ludzi w głupiej wojnie? niech staną do solówki
God
2 lata temu
Bestia zza morza!
tam gdzie usa...
2 lata temu
ryża małpa dopiero co zeszła z drzewa
Jack Sparrow
2 lata temu
Konstytucja USA z 17 września 1789 roku mówi jasno - żeby rozpocząć wojnę potrzebna jest zgoda wszystkich wolnych stanów - i nie znajduję zapisów w poprawkach do Konstytucji żeby to prawo było zniesione - zatem USA rządzi obecnie mafia lub piraci którzy przejęli władzę w USA. A piratów zgodnie z prawem morskim z 1815 roku podpisanym przez wszystkie kraje "cywilizowane"wiesza się bez prawa do sądu.
Polak
2 lata temu
Mam nadzieję ,że Iran drugi raz da nauczkę jankesom.
Wasse
2 lata temu
Anasze.pisoztwo.lirze.usa.rzeci.fraierstwo
bEiWsraP
YYYYY
2 lata temu
Przecież Iran nie wysłał wojsk pod granice amerykańskich terrorystów więc czym niby zagroził. Na szczęście usa wojuje na wszystkich frontach co może w końcu doprowadzić do koalicji antyamerykańskiej czyli Chiny, Rosja, Indie, Iran itd. a potem to cała lawina pójdzie. Odrzucą dolara jako walutę rozliczeniową to usa leży i kwiczy a świat będzie spokojny bez wojen i konfliktów.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić